Bakoma Men Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr

Bakoma
Bakoma Men Jogurt kremowy  mango-marakuja typu SkyrBakoma Men Jogurt kremowy  mango-marakuja typu Skyr
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

25,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031182

5900197031182

Cena: 7,75 zł

7.75 PLN 2026-10-09 NewCondition
Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Men Jogurt kremowy
mango-marakuja typu Skyr 300 g
27,13zł/kg

Cena: 8,14 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-15

Oglądasz produkt o nazwie Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr. Zawiera substancję słodzącą firmy Bakoma.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr. Zawiera substancję słodzącą marki Bakoma:

mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, białka mleka, mango 1,2 %, przecier z marakui z zagęszczonego przecieru 0,25 %, koncentraty roślinne z dyni i jabłka, aromaty, substancja słodząca: sukraloza, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna343 kJ/81 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,8 g
w tym cukry**8,6 g
Białko7,0 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
** Zawiera naturalnie występujące cukry.
Opakowanie 300 g zawiera jedną porcję produktu.

Mleko : Zawiera

Producent marki Bakoma opisuje Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr. Zawiera substancję słodzącą tak:

21 g białka, 0 % dodanego cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Marka:Bakoma
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr. Zawiera substancję słodzącą.
Przechowywanie:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Rodzaj opakowania:Doniczka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Wyrób firmy Bakoma o nazwie Jogurt kremowy mango-marakuja typu Skyr. Zawiera substancję słodzącą został przypisany do kategorii jogurty owocowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
żurawina - czerwony grejpfrut z ziarnami dyni 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-25
Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
z jagodą, czarną porzeczką oraz zbożami, 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-27
Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
z brzoskwinią i gruszką oraz ze zbożami, ziarnami 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-25
Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
z ananasem, mandarynką oraz zbożami, ziarnami 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-27
Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma 7 zbóż men jogurt
z jabłkiem pomarańczą i zbożami 300 g
25,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-24
P R Z E C E N A -40%
Bakoma Men Jogurt kremowy jagodowy Bakoma Men Jogurt kremowy jagodowy
typu skyr 300 g
15,50zł/kg

Cena: 4,65 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-09
Bakoma Men Jogurt o smaku Bakoma Men Jogurt o smaku
waniliowym z wysoką zawartością białka 300 g
25,83zł/kg

Cena: 7,75 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-24
Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Jogurt pitny skyr
typu islandzkiego malina truskawka 300 g
23,83zł/kg

Cena: 7,15 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-10-30

inne produkty marki Bakoma

Poznaj produkty marki Bakoma - w aktualnej ofercie mamy 66 produktów Bakoma.

Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Bakoma 7 zbóż jogurt Bakoma 7 zbóż jogurt
ze śliwkami i ziarnami 140 g
29,71zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-13
Bakoma 7 zbóż jogurt Bakoma 7 zbóż jogurt
z truskawkami i ziarnami 140 g
29,71zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-31
Bakoma 7 zbóż jogurt Bakoma 7 zbóż jogurt
z brzoskwiniami i ziarnami 140 g
29,71zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-31
Bakoma Jogurt BIO truskawka Bakoma Jogurt BIO truskawka
140 g
30,71zł/kg

Cena: 4,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-18
P R Z E C E N A -25%
Bakoma Jogurt BIO wiśnia Bakoma Jogurt BIO wiśnia
140 g
23,00zł/kg

Cena: 3,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-08
Bakoma Jogurt BIO jagoda Bakoma Jogurt BIO jagoda
140 g
30,71zł/kg

Cena: 4,30 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5