Astra Winter Tea Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami piernik

Astra Rozgrzewająca herbatka Astra o smaku piernika sprawia, że każdy dzień staje się bardziej aromatyczny. Szczypta cynamonu i kardamonu wraz z wyrazistą nutą imbiru przeniesie Cię do krainy relaksu. Rozkoszuj się chwilą piernikowej przyjemności.
Astra Winter Tea Herbatka  ekspresowa owocowa z przyprawami piernikAstra Winter Tea Herbatka  ekspresowa owocowa z przyprawami piernik
masa netto

masa netto

30 g

pojemność

cena za kilogram

152,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900127015565

5900127015565

Cena: 4,57 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.57 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami, aromatyzowana firmy Astra?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami, aromatyzowana marki Astra:

susz z jabłek (62 %), cynamon (15 %), imbir (8 %), prażony korzeń cykorii (7 %), nasiona kardamonu (3 %), naturalny aromat, goździki (2 %)

Producent marki Astra opisuje Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami, aromatyzowana tak:

Rozgrzewająca herbatka Astra o smaku piernika sprawia, że każdy dzień staje się bardziej aromatyczny. Szczypta cynamonu i kardamonu wraz z wyrazistą nutą imbiru przeniesie Cię do krainy relaksu. Rozkoszuj się chwilą piernikowej przyjemności.
Marka:Astra
O marce:Spróbuj również: Herbatka ekspresowa owocowo-ziołowa o smaku figi z rumem Rooibos z malinami i grapefruitem Rooibos tradycyjny
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami, aromatyzowana.
Pozostałe informacje:Masa netto: 30 g e (20 szt. x 1,5 g)
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem / Nr partii: patrz poniżej na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: Torebkę herbatki zalać wrzącą wodą (150 ml). Zaparzać 5 minut.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Pytania i opinie prosimy kierować na adres: Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, 62-330 Nekla, Polska
Adres zwrotny:Pytania i opinie prosimy kierować na adres: Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, 62-330 Nekla, Polska

inne produkty w kategorii herbatki owocowe

Produkt Herbatka ekspresowa owocowa z przyprawami, aromatyzowana firmy Astra znajduje się w kategorii herbatki owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu herbatki owocowe:

Apotheke Herbatka dla dzieci koper Apotheke Herbatka dla dzieci koper
włoski, melisa i mięta BIO 20x1,5g po 6. miesiącu 30 g
256,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-30
Teekanne World of Ginger Kolekcja Teekanne World of Ginger Kolekcja
aromatyzowanych herbatek ziołowych i owocowych 30 torebek

Cena: 16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-21
Bifix herbata ekspresowa owocowa Bifix herbata ekspresowa owocowa
6 smaków x 5 hermetycznych kopert 30 torebek

Cena: 12,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-03-18
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
cytrynowa 300 g
25,47zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-09-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
malinowa 300 g
28,30zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
wieloowocowa 300 g
25,07zł/kg

Cena: 7,52 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-31

inne produkty marki Astra

Poznaj produkty marki Astra - w aktualnej ofercie mamy 2 produktów Astra.

Astra Blok rysunkowy A4 biały Astra Blok rysunkowy A4 biały
1 szt.

Cena: 6,60 zł

PLN
1
5
Astra Farby akwarelowe miodowe Astra Farby akwarelowe miodowe
12 kolorów 1 szt.

Cena: 14,80 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5