Astra Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjna

Astra Wypalana w Polsce, stworzona z dbałością o smak i aromat.
Astra Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjnaAstra Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjna
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

43,66 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900127010614

5900127010614

Cena: 21,83 zł

Produkt chwilowo niedostępny
21.83 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjna firmy Astra?

Producent marki Astra opisuje Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjna tak:

Wypalana w Polsce, stworzona z dbałością o smak i aromat.
Marka:Astra
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed / Nr partii: na spodzie opakowania. Kawę przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Kawa palona mielona odpowiednia do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, metodą french press jak i tradycyjną* *Wsypać 10 g kawy do filiżanki (200 ml). Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą. Zaparzać 4 minuty, zamieszać.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, Starczanowo 62-330 Nekla, Polska
Adres zwrotny:Pytania i opinie prosimy kierować na adres producenta: Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, Starczanowo 62-330 Nekla, Polska

inne produkty w kategorii kawa mielona

Wyrób firmy Astra o nazwie Kawa palona drobno mielona łagodna tradycyjna został przypisany do kategorii kawa mielona. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

MK Cafe Premium kawa mielona MK Cafe Premium kawa mielona
500 g
82,52zł/kg

Cena: 41,26 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-12-31
Cafe Prima Finezja kawa mielona Cafe Prima Finezja kawa mielona
500 g
67,02zł/kg

Cena: 33,51 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-06-30
Jacobs Kronung kawa mielona Jacobs Kronung kawa mielona
500 g
79,46zł/kg

Cena: 39,73 zł

PLN
1
22
Data przydatności
2027-11-30
Jacobs Krönung Kawa mielona Jacobs Krönung Kawa mielona
500 g
78,80zł/kg

Cena: 39,40 zł

PLN
1
24
Data przydatności
2027-12-31
Tchibo Family kawa mielona Tchibo Family kawa mielona
250 g
62,56zł/kg

Cena: 15,64 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-01-01
MK Cafe Premium kawa mielona MK Cafe Premium kawa mielona
Data przydatności
2027-11-30
Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17

inne produkty marki Astra

Firma Astra prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 kwietnia 2023 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Astra.

Astra Blok rysunkowy A4 biały Astra Blok rysunkowy A4 biały
1 szt.

Cena: 6,60 zł

PLN
1
5
Astra Farby akwarelowe miodowe Astra Farby akwarelowe miodowe
12 kolorów 1 szt.

Cena: 14,80 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5