Astra Kawa palona drobno mielona łagodna crema

Astra
51Astra Kawa palona drobno mielona łagodna crema
Wypalana w Polsce, stworzona z dbałością o smak i aromat.
Astra Kawa palona drobno mielona łagodna cremaAstra Kawa palona drobno mielona łagodna crema
masa netto

masa netto

500 g

pojemność

cena za kilogram

43,66 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900127012403

5900127012403

Cena: 21,83 zł

Produkt chwilowo niedostępny
21.83 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kawa palona drobno mielona łagodna crema firmy Astra.

Producent marki Astra opisuje Kawa palona drobno mielona łagodna crema tak:

Wypalana w Polsce, stworzona z dbałością o smak i aromat.
Marka:Astra
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed / Nr partii: na spodzie opakowania. Kawę przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Kawa palona mielona odpowiednia do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym, metodą french press jak i tradycyjną* *Wsypać 10 g kawy do filiżanki (200 ml). Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą. Zaparzać 4 minuty, zamieszać.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, Starczanowo, 62-330 Nekla, Polska
Adres zwrotny:Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, Starczanowo, 62-330 Nekla, Polska

Jakie recenzje zebrał produkt Kawa palona drobno mielona łagodna crema marki Astra? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kawa mielona

    Astra Kawa palona drobno mielona łagodna crema w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kawa mielona. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    MK Cafe Premium kawa mielona MK Cafe Premium kawa mielona
    500 g
    82,52zł/kg

    Cena: 41,26 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-12-31
    Cafe Prima Finezja kawa mielona Cafe Prima Finezja kawa mielona
    500 g
    67,02zł/kg

    Cena: 33,51 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-06-30
    Jacobs Kronung kawa mielona Jacobs Kronung kawa mielona
    500 g
    79,46zł/kg

    Cena: 39,73 zł

    PLN
    1
    22
    Data przydatności
    2027-11-30
    Jacobs Krönung Kawa mielona Jacobs Krönung Kawa mielona
    500 g
    78,80zł/kg

    Cena: 39,40 zł

    PLN
    1
    24
    Data przydatności
    2027-12-31
    Tchibo Family kawa mielona Tchibo Family kawa mielona
    250 g
    62,56zł/kg

    Cena: 15,64 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-01-01
    MK Cafe Premium kawa mielona MK Cafe Premium kawa mielona
    Data przydatności
    2027-11-30
    Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
    BIO 100% arabica 250 g
    190,32zł/kg

    Cena: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-04-17

    inne produkty marki Astra

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Astra, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Astra Blok rysunkowy A4 biały Astra Blok rysunkowy A4 biały
    1 szt.

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    5
    Astra Farby akwarelowe miodowe Astra Farby akwarelowe miodowe
    12 kolorów 1 szt.

    Cena: 14,80 zł

    PLN
    1
    1
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5