Astra Herbatka ekspresowa ziołowo-owocowa Yerba Mate z limonką

Astra Yerba Mate (łac. Ilex paraguariensis) to wiecznie zielony krzew, pochodzący z Ameryki Południowej. Według legendy nazywana jest „naparem przyjaźni", który połączyliśmy z aromatyczną nutą limonki.
Astra Herbatka ekspresowa  ziołowo-owocowa Yerba Mate z limonkąAstra Herbatka ekspresowa  ziołowo-owocowa Yerba Mate z limonką
masa netto

masa netto

30 g

pojemność

cena za kilogram

173,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900127000233

5900127000233

Cena: 5,20 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.20 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Yerba Mate z limonką. Herbatka ziołowo-owocowa ekspresowa, aromatyzowana marki Astra?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Astra:

liść maté (51 %), cząstki jabłka, owoc dzikiej róży, liść mięty pieprzowej, kwiat hibiskusa, skórka cytryny, naturalny aromat, skórka limonki (0,01 %)

Producent marki Astra opisuje Yerba Mate z limonką. Herbatka ziołowo-owocowa ekspresowa, aromatyzowana tak:

Yerba Mate (łac. Ilex paraguariensis) to wiecznie zielony krzew, pochodzący z Ameryki Południowej. Według legendy nazywana jest „naparem przyjaźni", który połączyliśmy z aromatyczną nutą limonki.
Cechy:w trosce o naturę
Marka:Astra
O marce:Spróbuj innych smaków herbatek Astra Coffee and More yerba matem z granatem melisa z nutą pomelo yerba mate z wiśnią
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Yerba Mate z limonką. Herbatka ziołowo-owocowa ekspresowa, aromatyzowana.
Pozostałe informacje:Masa netto: 30 g e (20 szt. x 1,5 g)
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: Torebkę herbatki zalać wrzącą wodą (150 ml). Zaparzać 5 min.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Pytania i opinie prosimy kierować na adres: Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, 62-330 Nekla, Polska
Adres zwrotny:Astra Coffee and More Sp. z o.o. ul. Kawowa 12, 62-330 Nekla, Polska

inne produkty w kategorii herbatki ziołowe

Wyrób firmy Astra o nazwie Yerba Mate z limonką. Herbatka ziołowo-owocowa ekspresowa, aromatyzowana został przypisany do kategorii herbatki ziołowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Posti Herbata Ziołowa 20 torebek Posti Herbata Ziołowa 20 torebek
Mięta 30 g
108,33zł/kg

Cena: 3,25 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-05-30
Apotheke Herbatka dla dzieci melisa Apotheke Herbatka dla dzieci melisa
mięta i rumianek BIO po 6. miesiącu 30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-01
Apotheke BIO herbatka dla dzieci Apotheke BIO herbatka dla dzieci
20 torebek po 1,5g rooibos od 3 lat 30 g
266,33zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-01
Bifix Czystek Suplement diety Bifix Czystek Suplement diety
Herbata ziołowa 30 torebek

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-29
Bifix Slimming Tea Herbatka Bifix Slimming Tea Herbatka
ziołowo – owocowa.Suplement diety 15 x 2 g 30 g
229,00zł/kg

Cena: 6,87 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-14
Dary Natury Herbatka trzustkowa BIO Dary Natury Herbatka trzustkowa BIO
Data przydatności
2028-01-02
Teekanne World of Ginger Kolekcja Teekanne World of Ginger Kolekcja
aromatyzowanych herbatek ziołowych i owocowych 30 torebek

Cena: 16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-21
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Astra

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Astra? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Astra Blok rysunkowy A4 biały Astra Blok rysunkowy A4 biały
1 szt.

Cena: 6,60 zł

PLN
1
5
Astra Farby akwarelowe miodowe Astra Farby akwarelowe miodowe
12 kolorów 1 szt.

Cena: 14,80 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5