Apotheke Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g

Apotheke

Herbatka ziołowa, ekspresowa. Picie herbaty z imbiru daje przyjemne poczucie ciepła i przywraca witalność.

Apotheke Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5gApotheke Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g
BIO
masa netto

masa netto

20 torebek

data przydatności

Data przydatności:

2028-12-01

pojemność

cena za kilogram

0,53 zł / torebek

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8595178228902

8595178228902

Cena: 10,58 zł

10.58 PLN 2028-12-01 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g firmy Apotheke?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Apotheke Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g? Sprawdź listę składników:

korzeń imbiru* 30 %, owoc dzikiej róży* 30 %, liść jeżyny* 17 %, skórka z pomarańczy* 5%, naturalny aromat pomarańczowy, kwas: kwas cytrynowy, kawałki jabłka*, lukrecja*, cynamon*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Producent marki Apotheke opisuje Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g tak:

Herbatka ziołowa, ekspresowa. Picie herbaty z imbiru daje przyjemne poczucie ciepła i przywraca witalność.


inne produkty w kategorii herbatki ziołowe

Apotheke Herbatka imbirowa z dodatkiem pomarańczy BIO 20x1,5g w sklepie dodomku.pl należy do kategorii herbatki ziołowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 96 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
dzika róża 20 torebek

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-30
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
rumianek 20 torebek

Cena: 4,49 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Posti Rumianek herbata ziołowa Posti Rumianek herbata ziołowa
20 szt.

Cena: 3,23 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-05-30
Bifix herbata ziołowa 20 torebek Bifix herbata ziołowa 20 torebek
melisa 20 szt.

Cena: 4,12 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-05-14
Bifix Rooibos herbata afrykańska Bifix Rooibos herbata afrykańska
z czerwonokrzewu 20 szt.

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-26

inne produkty marki Apotheke

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Apotheke? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Apotheke Herbatka dla dzieci Apotheke Herbatka dla dzieci
owocowa BIO 40 g
206,75zł/kg

Cena: 8,27 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-30
Apotheke Herbatka dla dzieci koper Apotheke Herbatka dla dzieci koper
włoski, melisa i mięta BIO 20x1,5g po 6. miesiącu 30 g
256,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-30
Apotheke Herbatka dla dzieci koper Apotheke Herbatka dla dzieci koper
BIO po 4. miesiącu 20 g
381,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-03-01
Apotheke Herbatka dla dzieci melisa Apotheke Herbatka dla dzieci melisa
mięta i rumianek BIO po 6. miesiącu 30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-01
Apotheke BIO herbatka dla dzieci Apotheke BIO herbatka dla dzieci
20 torebek po 1,5g rooibos od 3 lat 30 g
266,33zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-09-01
Apotheke Herbatka dla dzieci lipa Apotheke Herbatka dla dzieci lipa
i rumianek BIO po 9. miesiącu 20 torebek

Cena: 8,85 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-30
Apotheke Herbatka dla dzieci dzika Apotheke Herbatka dla dzieci dzika
róża, melisa i rokitnik BIO po 9. miesiącu 20 torebek

Cena: 7,62 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Apotheke Herbatka dla matek Apotheke Herbatka dla matek
karmiących BIO 20 torebek

Cena: 9,21 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5