Apart Creamy Care Kremowy żel pod prysznic magnolia

Apart Kremowy żel pod prysznic Apart, zawiera ekstrakty z kwiatu magnolii. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła żelu została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodny dla mikrobiomu skóry Wzbogacony o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Apart Creamy Care Kremowy żel  pod prysznic magnoliaApart Creamy Care Kremowy żel  pod prysznic magnolia
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900931031966

5900931031966

Cena: 9,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Creamy Care Kremowy żel pod prysznic magnolia marki Apart?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Creamy Care Kremowy żel pod prysznic magnolia marki Apart:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropy Betaine, Sodium Chloride, Inulin, Acrylates Copolymer, Isopropyl Palmitate, Sodium PCA, Glycol Distearate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Benzoic Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Prunus Serrulata Flower Extract, Magnolia Grandiflora Flower Extract, Parfum, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Producent marki Apart opisuje Creamy Care Kremowy żel pod prysznic magnolia tak:

Kremowy żel pod prysznic Apart, zawiera ekstrakty z kwiatu magnolii. Odpowiednio dobrane składniki sprawiają, że po umyciu skóra jest nawilżona, gładka oraz odświeżona. Formuła żelu została wzbogacona o naturalne prebiotyki, które poprawiają kondycję skóry. Łagodny dla mikrobiomu skóry Wzbogacony o prebiotyki Nawilżająca, kremowa formuła
Cechy:nawilżenie, +prebiotyk
Marka:Apart
O marce:Apart to synonim dobrego produktu, godnego zaufania, pewnika, który zapewnia delikatną a jednocześnie skuteczną pielęgnację ciała. Sięgając po tę markę sięgasz po chwile wytchnienia, otulające ciepło kremowej piany, budzące spokój i bezpieczeństwo. Receptury naszych produktów są pozbawione mikroplastiku, mają nawet do 96% składników pochodzenia naturalnego oraz posiadają certyfikat RSPO. Zadbaliśmy również o to, by produkty były przyjazne dla wegan. To jednak nie wszystko! Większość naszych opakowań nadaje się w 100% do recyklingu.
Rodzaj opakowania:Bottle
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Apart Creamy Care Kremowy żel pod prysznic magnolia do kategorii kąpiel i pod prysznic.

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Maziajki Żel do kąpieli Ziaja Maziajki Żel do kąpieli
guma balonowa 500 ml
21,58zł/l

Cena: 10,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-01-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z kaszmirem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja marshmallow żel pod prysznic Ziaja marshmallow żel pod prysznic
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
arganowy pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z jedwabiem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-31

inne produkty marki Apart

Poznaj produkty marki Apart - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów Apart.

Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Passiflora i Fiołek 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
8
Apart Natural Prebiotic Kremowe Apart Natural Prebiotic Kremowe
mydło w płynie zapas Jedwab&Jaśmin 400 ml
12,48zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Apart Floral Care Pielęgnacyjne Apart Floral Care Pielęgnacyjne
mydło w płynie lilia 900 ml
8,18zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-05-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5