Anatol Kawa zbożowa o smaku czekoladowym

Anatol
Anatol Kawa zbożowa o smaku czekoladowymAnatol Kawa zbożowa o smaku czekoladowym
masa netto

masa netto

21 g

pojemność

cena za kilogram

59,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983025449

5900983025449

Cena: 1,24 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.24 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kawa zbożowa o smaku czekoladowym firmy Anatol.

inne produkty w kategorii kawa zbożowa

Anatol Kawa zbożowa o smaku czekoladowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kawa zbożowa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 27 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-03-04
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
P R Z E C E N A -25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
Alce Nero kawa zbożowa instant Alce Nero kawa zbożowa instant
BIO 125 g
145,76zł/kg

Cena: 18,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-04-17
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06
Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02

inne produkty marki Anatol

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Anatol? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Anatol Delecta kawa zbożowa Anatol Delecta kawa zbożowa
klasyczna, 20 saszetek 84 g
63,93zł/kg

Cena: 5,37 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5