Anatol Delecta kawa zbożowa klasyczna, 20 saszetek

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kawa zbożowa klasyczna - expressowa firmy Anatol.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kawa zbożowa klasyczna - expressowa marki Anatol:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu Na 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 17 kJ / 4 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 0,9 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | <0,01 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal) |
| Żyto : | Zawiera |
Producent marki Anatol opisuje Kawa zbożowa klasyczna - expressowa tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kawa zbożowa klasyczna - expressowa firmy Anatol? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii kawa zbożowa
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Anatol Delecta kawa zbożowa klasyczna, 20 saszetek do kategorii kawa zbożowa.
Cena: 5,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/29061.htmlCena: 10,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Klasyczna_rozpuszczalna_kawa_zbozowa/30162.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kawa_zbozowa_Kujawianka/36729.html2026-11-30
Cena: 18,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_kawa_zbozowa_instant_BIO/39807.htmlCena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Magne_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_magnez/42230.htmlCena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Blonnik_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_blonnik/42231.htmlzboża 86% (jęczmień, żyto), substancja wzbogacająca: węglan wapnia, cykoria, witamina C, witamina A, witamina D
Cena: 10,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Inka_Wapn_i_witaminy_rozpuszczalna_kawa_zbozowa_wzbogacona_w_wapn_i_witaminy/44072.html






Koszyk z zakupami