Amoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej

czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
Cena: 12,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Amoretta_Desserts_Pralinki_w_czekoladzie_mlecznej/117836.html2027-01-08
Czy warto kupić produkt Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach deserów: cr?me brulee, makaronik pistacjowy, panna cotta z malinami, sernik z brzoskwiniami marki Amoretta?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach deserów: cr?me brulee, makaronik pistacjowy, panna cotta z malinami, sernik z brzoskwiniami marki Amoretta:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2348 kJ / 563 kcal |
| tłuszcz | 36 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 54 g |
| białko | 4,3 g |
| sól | 0,27 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Amoretta opisuje Praliny w czekoladzie mlecznej w czterech smakach deserów: cr?me brulee, makaronik pistacjowy, panna cotta z malinami, sernik z brzoskwiniami tak:
inne produkty w kategorii bombonierki
Amoretta Desserts Pralinki w czekoladzie mlecznej w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 55 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
Cena: 12,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Amoretta_Classic_Pralinki_w_mlecznej_czekoladzie/120108.html2027-02-04
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
Cena: 23,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Merci_bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
Cena: 18,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Cena: 9,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Toffifee_bomboniera/18177.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Cena: 27,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Wedel_bomboniera_Barylki_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlczekolada MLECZNA 30 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), ORZECHY LASKOWE (28,5 %(...)
Cena: 40,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Ferrero_Rocher_bombonierka/24583.htmlPoznaj produkty marki Amoretta - w aktualnej ofercie mamy 4 produktów Amoretta.
Cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), maślanka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, chrupki zbożowe (mąka ryżow(...)
Cena: 10,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Amoretta_Cukierki_o_smaku_pistacjowym/122125.html2026-12-01
Cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, orzeszki arachidowe, mleko odtłuszczone w proszku, mączka orzecha laskowego (1,3%), emu(...)
Cena: 10,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Amoretta_Cukierki_o_smaku_orzechowym_w_polewie_mlecznej/122126.html2026-10-30
czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
Cena: 22,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Amoretta_Classic_Pralinki_w_czekoladzie_mlecznej/122132.html2027-02-03






Koszyk z zakupami