Amoretta Cukierki o smaku orzechowym w polewie mlecznej

Amoretta
Amoretta Cukierki o smaku  orzechowym w polewie mlecznejAmoretta Cukierki o smaku  orzechowym w polewie mlecznej
masa netto

masa netto

155 g

pojemność

cena za kilogram

66,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353626191

5900353626191

Cena: 10,38 zł

Produkt chwilowo niedostępny
10.38 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cukierki o smaku orzechowym w polewie mlecznej marki Amoretta?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Cukierki o smaku orzechowym w polewie mlecznej marki Amoretta:

Cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, orzeszki arachidowe, mleko odtłuszczone w proszku, mączka orzecha laskowego (1,3%), emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476, aromaty.


inne produkty w kategorii bombonierki

Produkt Cukierki o smaku orzechowym w polewie mlecznej firmy Amoretta znajduje się w kategorii bombonierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bombonierki:

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5