Amaizin Ananas plastry w soku własnym BIO

Amaizin
52Amaizin Ananas plastry w soku własnym BIO
Amaizin Ananas plastry w soku własnym BIOAmaizin Ananas plastry w soku własnym BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-26

pojemność

cena za kilogram

43,90 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8717496904300

8717496904300

Cena: 17,56 zł

17.56 PLN 2027-08-26 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ananas plastry w soku własnym BIO firmy Amaizin.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ananas plastry w soku własnym BIO marki Amaizin:

ananas*, sok ananasowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 285 kJ / 68 kcal
Tłuszcz - 0,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 12 g
w tym cukry - 12 g
Białko - 1,1 g
Sól - 0,04 g


Jakie recenzje zebrał produkt Ananas plastry w soku własnym BIO marki Amaizin? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii owoce w syropie

    Amaizin Ananas plastry w soku własnym BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce w syropie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 18 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
    Bez konserwantów 565 g
    18,27zł/kg

    Cena: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-06-15
    P R Z E C E N A -10%
    Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    Cena: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2026-12-31
    Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    Cena: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-12-31
    Batom Cytryna z imbirem w syropie Batom Cytryna z imbirem w syropie
    BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-05
    MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
    w lekkim syropie 820 g
    9,74zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-12-31
    MK Ananas plastry MK Ananas plastry
    w lekkim syropie 565 g
    12,71zł/kg

    Cena: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-26
    Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
    syropie BIO 350 g
    47,31zł/kg

    Cena: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-12-01
    Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
    syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
    12,96zł/kg

    Cena: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Data przydatności
    2027-06-30

    inne produkty marki Amaizin

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Amaizin, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
    200 g
    84,95zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-08
    Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Tortilla wraps BIO
    Data przyd. 2026-12-14
    Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku Amaizin Chipsy kukurydziane o smaku
    pomidorowym bezglutenowe BIO 100 g
    75,10zł/kg

    Cena: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2026-12-14
    Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
    bezglutenowy BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-12-31
    Amaizin Tortilla wraps z otrębami Amaizin Tortilla wraps z otrębami
    źródło błonnika pokarmowego BIO 240 g
    53,08zł/kg

    Cena: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2026-11-29
    Amaizin Fasola czarna w zalewie Amaizin Fasola czarna w zalewie
    bezglutenowa BIO 400 g
    20,63zł/kg

    Cena: 8,25 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2029-02-26
    Amaizin Sos salsa pikantny BIO Amaizin Sos salsa pikantny BIO
    bezglutenowy 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-12-31
    Amaizin Chipsy tortilla Amaizin Chipsy tortilla
    kukurydziane solone bezglutenowe BIO 250 g
    44,52zł/kg

    Cena: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-03-03
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5