Alce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIO

Balcerzak

Ekologiczny miód eukaliptusowy o aromatycznym i specyficznym smaku i zapachu. Posiada ciemnozłoty, głęboki kolor. Doskonały do ciepłej herbaty, czy lemoniady podczas upałów. Świetnie komponuje się z serami.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.

Alce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIOAlce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-27

pojemność

cena za kilogram

112,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810143

8009004810143

Cena: 33,83 zł

33.83 PLN 2028-11-27 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Alce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIO firmy Balcerzak.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Balcerzak:

ekologiczny miód eukaliptusowy.


Producent marki Balcerzak opisuje Alce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIO tak:

Ekologiczny miód eukaliptusowy o aromatycznym i specyficznym smaku i zapachu. Posiada ciemnozłoty, głęboki kolor. Doskonały do ciepłej herbaty, czy lemoniady podczas upałów. Świetnie komponuje się z serami.
Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.


inne produkty w kategorii miód

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Alce Nero Miód nektarowy eukaliptusowy BIO do kategorii miód.

Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
akacjowy BIO 300 g
102,97zł/kg

Cena: 30,89 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-05
Bio Planet Miód nektarowy Bio Planet Miód nektarowy
wielokwiatowy BIO 300 g
62,00zł/kg

Cena: 18,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-24
Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-30
Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
400 g
146,70zł/kg

Cena: 58,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-02
Alce Nero Miód z kolendry BIO Alce Nero Miód z kolendry BIO
400 g
84,15zł/kg

Cena: 33,66 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-01-07
Bartnik Miód wielokwiatowy złote Bartnik Miód wielokwiatowy złote
łąki 1 kg

Cena: 20,65 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-22
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Lipowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-10
Pszczółkowo Tradycyjny Miód Pszczółkowo Tradycyjny Miód
Pszczeli Akacjowy Nektarowy 1 kg

Cena: 56,19 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-20

inne produkty marki Balcerzak

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Balcerzak? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Balcerzak Szynka drewnem wędzona Balcerzak Szynka drewnem wędzona
Data przydatności
2026-10-26
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5