Agii Smalec wyborowy kostka

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3700 kJ/900 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 52 g |
| Węglowodany | 0,0 g |
| w tym cukry | 0,0 g |
| Białko | 0,0 g |
| Sól | 0,0 g |
| Produkt zawiera 4 porcje. |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 12 ocen.
- Kamil , 2024-04-04 07:47:29Super
- Asia , 2023-12-28 17:23:41super 5
Cena: 2,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Smalec_wyborowy/127015.htmlCena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Szubryt_Smalec_wieprzowy/128922.htmltłuszcz wieprzowy 65 %, mięso wieprzowe 23 %, cebula 6 %, cebula prażona (cebula, tłuszcz roślinny rzepakowy, mąka pszenna, sól), sól, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (...)
Cena: 8,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Smalec_staropolski_z_mieskiem/43971.htmltłuszcz wieprzowy 61 %, woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 11 %, mięso wieprzowe 1 %, aromaty, przyprawy, błonnik cytrusowy, skrobia modyfikowana, stabilizator E45(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Agrico_Smalec_z_miesem/54220.htmltłuszcz wieprzowy* 54%, mięso wieprzowe* 28%, woda, tkanka łączna wieprzowa* 4,7%, cebula* 2,5%, sól (warzona i morska), mąka ryżowa*, przyprawy* (* certyfikowany składnik eko(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Smak_Eko_Smalczyk_z_miesem_i_cebulka_BIO/84216.htmltłuszcz wieprzowy 51 %, boczek wędzony pieczony 22 % (boczek wieprzowy, regulator kwasowości: E325; sól, cukier, stabilizator: E451; przeciwutleniacz: E316; substancja konserw(...)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Smalec_z_boczkiem_i_cebulka/113714.html






Koszyk z zakupami