Kujawski Olej słonecznikowy tłoczony na zimno

Kujawski To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Kujawski Olej słonecznikowy  tłoczony na zimnoKujawski Olej słonecznikowy  tłoczony na zimno
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-22

pojemność

cena za litr

42,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012007842

5900012007842

Cena: 10,64 zł

10.64 PLN 2027-01-22 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Olej słonecznikowy tłoczony na zimno marki Kujawski?

Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ
Tłuszcz / w tym:10,0 g
- kwasy nasycone1,1 g
- jednonienasycone2,6 g
- wielonienasycone6,3 g
Węglowodany0 g
- w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E*6 mg (50 %**)
* naturalna zawartość
**% dziennych referencyjnych wartości spożycia
Butelka zawiera 23 łyżki stołowe.

Producent marki Kujawski opisuje Olej słonecznikowy tłoczony na zimno tak:

To produkt 100 % naturalny, będący źródłem witaminy E Stanowi doskonały dodatek do: sałatek i surówek dressingów past do kanapek gotowych dań Smacznego!
Cechy:naturalne źródło wit. E, słonecznik
Marka:Kujawski
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. W oleju może pojawić się naturalny osad.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:ZT "Kruszwica" S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Adres zwrotny:Bunge Polska Sp.zo.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Kujawski Olej słonecznikowy tłoczony na zimno w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18
Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
z oliwek biała trufla 250 ml
99,24zł/l

Cena: 24,81 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-03
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek czosnek & chili 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-24
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30

inne produkty marki Kujawski

Poznaj produkty marki Kujawski - w aktualnej ofercie mamy 9 produktów Kujawski.

Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-04
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
19,99zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-03
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-21
Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5