Temar ser Grana Padano

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1654 kJ / 398 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Węglowodany | 0 g |
| - w tym cukry | 0 g |
| Białko | 33 g |
| Sól | 1,5 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
Cena: 16,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Temar_Ser_Grana_Padano_tarty/90344.html2026-05-16
mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, bakterie fermentacji mlekowej, substancja konserwująca: lizozym (z białka jaj)
Cena: 9,51 zł
PLN https://dodomku.pl/President_Corregio_ser_typu_parmezan_tarty/20167_2422648_951.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Zakopianskie_Specjaly_Faruki_wedzone_z_polskiego_mleka/41191.htmlCena: 8,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Dziugas_podpuszczkowy_twardy_ser_tarty_dojrzewajacy/43113.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Danmis_Ser_kozi_twardy_dojrzewajacy_plastry/55973.htmlpasteryzowane MLEKO kozie, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego (z MLEKA), podpuszczka mikrobiologiczna
Cena: 11,09 zł
PLN https://dodomku.pl/Euroser_Ser_kozi_poltwardy_w_plastrach/58691_2422539_1109.html2026-06-17
Cena: 14,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Dziugas_podpuszczkowy_twardy_ser_w_kawalku._dojrzewal_12_miesiecy/48132.html






Koszyk z zakupami