Primavika Tahini naturalne

Primavika
51Primavika Tahini naturalne
Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Primavika Tahini naturalnePrimavika Tahini naturalne
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

56,22 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672300871

5900672300871

Cena: 10,40 zł

10.40 PLN 2027-06-03 NewCondition

Czy warto kupić produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone marki Primavika?

Jak powstał produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sezam prażony 100 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2702 kJ / 653 kcal
Tłuszcz56 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany8,7 g
w tym cukry0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,25 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 7 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Nie zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać

Producent marki Primavika opisuje Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone tak:

Bez dodatku cukrów, zawiera naturalnie występujące cukry Źródło błonnika pokarmowego
Cechy:dla wegetarian i wegan
Marka:Primavika
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone.
Pozostałe informacje:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-093
Przechowywanie:Olej sezamowy na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym. Najlepiej spożyć przed: data podana na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Adres zwrotny:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Produkt Tahini naturalne - miazga sezamowa. Prażone firmy Primavika znajduje się w kategorii koncentraty i przeciery, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu koncentraty i przeciery:

    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    24,67zł/l

    Cena: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-10-30
    Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
    500 g
    8,70zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2029-05-05
    Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
    kwaszonych 315 g
    14,57zł/kg

    Cena: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-03
    Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
    bezglutenowy BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-03-14
    Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
    bezglutenowy 160 g
    60,38zł/kg

    Cena: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-01
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Rolnik koncentrat pomidorowy Rolnik koncentrat pomidorowy
    200 g
    21,60zł/kg

    Cena: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2028-08-27
    Alce Nero Pesto z cukini BIO Alce Nero Pesto z cukini BIO
    Data przyd. 2029-04-15

    inne produkty marki Primavika

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Primavika? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Primavika Paprykarz wegetariański Primavika Paprykarz wegetariański
    z kaszą jaglaną 160 g
    54,06zł/kg

    Cena: 8,65 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-05-20
    Primavika Pasztet pomidorowy Primavika Pasztet pomidorowy
    z cieciorką 160 g
    52,56zł/kg

    Cena: 8,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-09-02
    Primavika paprykarz wegetariański Primavika paprykarz wegetariański
    BIO 160 g
    54,06zł/kg

    Cena: 8,65 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-28
    Primavika Fasola w sosie Primavika Fasola w sosie
    pomidorowym bezglutenowa 440 g
    26,66zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-22
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5