Kresto migdały blanszowane

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Migdały blanszowane firmy Kresto.
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2566 kJ/620 kcal |
| Tłuszcz | 53 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Węglowodany | 6 g |
| w tym cukry | 5,2 g |
| Błonnik | 7,7 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 0,02 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Kresto opisuje Migdały blanszowane tak:
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Kresto migdały blanszowane w sklepie dodomku.pl należy do kategorii orzechy, migdały. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 59 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlCena: 11,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_migdalowe_BIO/34146.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_blanszowane_BIO/34178.htmlCechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30






Koszyk z zakupami