Kujawski olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy

Kujawski Olej Kujawski 3 ziarna\nOlej rzepakowy z olejami z siemienia lnianego i pszenicy

Cechy:
z pierwszego tłoczenia
Kujawski olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicyKujawski olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-03

pojemność

cena za litr

19,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012003196

5900012003196

Cena: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-10-03 NewCondition

Czy warto kupić produkt olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy marki Kujawski?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy marki Kujawski:

rafinowane oleje roślinne (olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 97%, olej z siemienia lnianego 2,8%, olej z kiełków pszenicy 0,2%) , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ / 90 kcal
Białko0 g
Węglowodany0 g
Tłuszcz10 g
w tym:
kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone6,3 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone3,0 g
cholesterol 0 mg

Producent marki Kujawski opisuje olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy tak:

Olej Kujawski 3 ziarna
Olej rzepakowy z olejami z siemienia lnianego i pszenicy

Cechy:
z pierwszego tłoczenia
Marka:Kujawski
Pozostałe informacje:Butelka zawiera 69 łyżek stołowych.
Adres producenta:ZT Kruszwica S.A.
ul. Niepodległości 42
88-150 Kruszwica

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Produkt olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia lnianego i z kiełków pszenicy firmy Kujawski znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Virgin BIO 750 ml
93,83zł/l

Cena: 70,37 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-23
J. Brochenin Olej słonecznikowy J. Brochenin Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno BIO 750 ml
30,12zł/l

Cena: 22,59 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-01
Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-04
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16

inne produkty marki Kujawski

Czy znasz już markę Kujawski? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kujawski od 30 września 2007.

Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19
P R Z E C E N A -10%
Kujawski Olej lniany Kujawski Olej lniany
tłoczony na zimno 250 ml
28,76zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-21
Kujawski Olej słonecznikowy Kujawski Olej słonecznikowy
tłoczony na zimno 250 ml
42,56zł/l

Cena: 10,64 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-01-22
Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Olej rzepakowy
z rozmarynem, oregano i bazylią 250 ml
38,72zł/l

Cena: 9,68 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5