Pudliszki fasola biała

Pudliszki Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Pudliszki fasola  białaPudliszki fasola  biała
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

11,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000936

5900783000936

Cena: 4,72 zł

4.72 PLN 2027-01-31 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany marki Pudliszki?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany marki Pudliszki:

fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna294 kJ / 70 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,0 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik5,2 g
Białko4,9 g
Sól0,76 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Producent marki Pudliszki opisuje Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Cechy:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2030-04-30
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2030-05-30
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26
La Bio Idea fasola masłowa BIO La Bio Idea fasola masłowa BIO
400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-19

inne produkty marki Pudliszki

Poznaj produkty marki Pudliszki - w aktualnej ofercie mamy 20 produktów Pudliszki.

Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-06-20
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-20
Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
ze świeżych pomidorów 300 ml
13,70zł/l

Cena: 4,11 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-09-22
Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
oryginalny 480 g
17,56zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-19
Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
Data przydatności
2027-06-18
Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
Data przyd. 2027-08-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5