Always Classic podpaski higieniczne 8 night

Always Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Always Classic podpaski higieniczne 8 nightAlways Classic podpaski higieniczne 8 night
masa netto

masa netto

8 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,79 zł / szt.

kraj

Kraj pochodzenia

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015400260837

4015400260837

Cena: 6,32 zł

6.32 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Classic podpaski higieniczne 8 night marki Always?

Producent marki Always opisuje Classic podpaski higieniczne 8 night tak:

Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Cechy:Podpaski higieniczne z miękkim wkładem ochronnym, Ochrona przed przeciekaniem z każdej strony, Ultrachłonny wkład na obfite krwawienie, Miękka powłoczka zwiększa komfort noszenia, Ze skrzydełkami, które utrzymują podpaskę na miejscu, Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, Pakowane pojedynczo, abyś zawsze mogła mieć je przy sobie, Szersze z tyłu, w porównaniu z Always Maxi Normal
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Not Applicable
Marka:Always
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Ukraina
Adres producenta:Procter & Gamble Service Gmbh, 65823 Schwalbach am Taunus

inne produkty w kategorii higiena intymna

Produkt Classic podpaski higieniczne 8 night firmy Always znajduje się w kategorii higiena intymna, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu higiena intymna:

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Naturella Classic Night Economy Naturella Classic Night Economy
Zapachowe podpaski higieniczne z kremowym 16 szt.

Cena: 10,71 zł

PLN
1
3
Organyc naturalny płyn do higieny Organyc naturalny płyn do higieny
intymnej z rumiankiem 250 ml
143,96zł/l

Cena: 35,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-03-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 500 ml
27,78zł/l

Cena: 13,89 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem laktobionowym 500 ml
27,56zł/l

Cena: 13,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-30
Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
intymnej BIO 20 szt.

Cena: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Normalizująca pianka
do higieny intymnej kwas L-mlekowy + copper usnate 250 ml
49,44zł/l

Cena: 12,36 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-09-30

inne produkty marki Always

Firma Always prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Always.

Always Classic Podpaski Normal Always Classic Podpaski Normal
10 szt.

Cena: 6,30 zł

PLN
1
8
Always Classic podpaski Always Classic podpaski
2 super 9 szt.

Cena: 6,31 zł

PLN
1
6
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5