4001954160266 4001954160266 Kerry Gold
Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
irlandzkie 200 g
56,10zł/kg

Cena: 11,22 zł

PLN
1
20
Kerrygold tradycyjne masło
4 5
4.5 14 Kerrygold tradycyjne masło
Data przyd. 2026-12-22
5011038134136 5011038134136 Kerry Gold
Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser
irlandzki dojrzewający 200 g
69,00zł/kg

Cena: 13,80 zł

PLN
1
12
Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser
5 5
5 1 Ser Kerrygold Mature Cheddar Ser
Data przyd. 2027-06-05
5011038135119 5011038135119 Kerry Gold
Kerrygold Ser irlandzki Red Cheddar Kerrygold Ser irlandzki Red Cheddar
w plastrach 150 g
77,40zł/kg

Cena: 11,61 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-05-14
5011038133801 5011038133801 Kerry Gold
Ser Kerrygold Vintage Cheddar Ser Ser Kerrygold Vintage Cheddar Ser
irlandzki dojrzewający 200 g
71,40zł/kg

Cena: 14,28 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-06
4001954160587 4001954160587 Kerry Gold
Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
irlandzkie solone 200 g
56,10zł/kg

Cena: 11,22 zł

PLN
1
10
Kerrygold tradycyjne masło
5 5
5 1 Kerrygold tradycyjne masło
Data przyd. 2026-12-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5