4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt jagodowy Zott Jogobella jogurt jagodowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella jogurt jagodowy
5 5
5 4 Zott Jogobella jogurt jagodowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt wiśniowy Zott Jogobella jogurt wiśniowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella jogurt wiśniowy
5 5
5 3 Zott Jogobella jogurt wiśniowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt truskawkowy Zott Jogobella jogurt truskawkowy
o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella jogurt truskawkowy
5 5
5 5 Zott Jogobella jogurt truskawkowy
Data przyd. 2026-10-18
4014500510538 4014500510538 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt Zott Jogobella jogurt
brzoskwiniowy o smaku panna cotta 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella jogurt
5 5
5 4 Zott Jogobella jogurt
Data przyd. 2026-10-18
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy truskawka 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy malina 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella jogurt owocowy bez
5 5
5 2 Zott Jogobella jogurt owocowy bez
Data przyd. 2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy wiśnia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-14
4014500512389 4014500512389 Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy brzoskwinia 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-10-14
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy Zott Jogobella jogurt owocowy
bez cukrów jagoda 150 g
18,13zł/kg

Cena: 2,72 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy Zott Jogobella jogurt owocowy
bez cukrów malina 150 g
18,13zł/kg

Cena: 2,72 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy Zott Jogobella jogurt owocowy
bez cukrów pieczone jabłko 150 g
18,13zł/kg

Cena: 2,72 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-26
5906040063652 5906040063652 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy Zott Jogobella jogurt owocowy
bez cukrów ananas-banan 150 g
18,20zł/kg

Cena: 2,73 zł

PLN
1
5
Zott Jogobella jogurt owocowy
5 5
5 1 Zott Jogobella jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-26
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
jabłko, gruszka, bez dodatku cukrów 150 g
18,20zł/kg

Cena: 2,73 zł

PLN
1
1
Zott Jogobella Jogurt owocowy
5 5
5 1 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-15
4014500518954 4014500518954 Jogobella Zott
Zott Jogobella jogurt owocowy Zott Jogobella jogurt owocowy
jagoda-granat 150 g
17,00zł/kg

Cena: 2,55 zł

PLN
1
3
Zott Jogobella jogurt owocowy
5 5
5 1 Zott Jogobella jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-25
5906040064505 5906040064505 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z jagodami 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
5906040064505 5906040064505 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z wiśniami 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-16
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z brzoskwiniami i marakują 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
5906040064437 5906040064437 Zott
Zott Jogobella Skyr jogurt typu Zott Jogobella Skyr jogurt typu
islandzkiego z truskawkami 150 g
22,20zł/kg

Cena: 3,33 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
czereśnia bez dodatku cukrów 150 g
18,20zł/kg

Cena: 2,73 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2026-10-15
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
brzoskwinia-mango bez dodatku cukrów 150 g
18,20zł/kg

Cena: 2,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-15
5906040063430 5906040063430 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
truskawka bez dodatku cukrów 150 g
18,20zł/kg

Cena: 2,73 zł

PLN
1
1
Zott Jogobella Jogurt owocowy
5 5
5 1 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-15
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
morela 150 g
14,07zł/kg

Cena: 2,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-24
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
czereśnia 150 g
14,07zł/kg

Cena: 2,11 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-24
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
gruszka 150 g
14,07zł/kg

Cena: 2,11 zł

PLN
1
2
Zott Jogobella Jogurt owocowy
5 5
5 1 Zott Jogobella Jogurt owocowy
Data przyd. 2026-10-24
5906040064680 5906040064680 Jogobella Zott
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
owoce leśne 150 g
14,07zł/kg

Cena: 2,11 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5