Sonko pieczywo Lekkie razowe

Sonko
55
Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie. Polecam!...Sonko pieczywo Lekkie razowe
45Sonko pieczywo Lekkie razowe
- źródło magnezu i cynku - wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatku cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukry
Sonko pieczywo Lekkie razoweSonko pieczywo Lekkie razowe
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-01

pojemność

cena za kilogram

40,47 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180510506

5902180510506

Cena: 6,88 zł

Kup 10 szt. po 6.78 zł/szt
6.88 PLN 2027-09-01 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane marki Sonko?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane marki Sonko:

52,6 % mąka pełnoziarnista-razowa (żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, 2 % inulina, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1514 kJ
Wartość energetyczna358 kcal
Tłuszcz, w tym:1,1 g
- kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany, w tym:74,0 g
- cukry1,1 g
Błonnik9,1 g
Białko8,4 g
Sól0,92 g
Magnez76,4 mg (20 %**)
Cynk2,4 mg (24 %**)
** % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sonko opisuje Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane tak:

- źródło magnezu i cynku - wysoka zawartość błonnika pokarmowego - z inuliną (błonnik rozpuszczalny) - bez dodatku cukrów* - jedna kromka to 23 kcal *zawiera naturalnie występujące cukry
Cechy:wysoka zawartość błonnika, bez dodatku cukrów*, *zawiera naturalnie występujące cukry
Marka:Sonko
O marce:Sonko - dbaj o siebie! Spróbuj również Lekkich wafelków w czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki pełnoziarniste w ciemnej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie Sonko 3 lekkie wafelki z owsem w mlecznej czekoladzie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data i numer partii - podane na wierzchu opakowania.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane firmy Sonko? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2020-09-09 15:13:53Przesyłka dotarła w błyskawicznym tempie. Polecam!...



inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

Wyrób firmy Sonko o nazwie Pieczywo lekkie razowe. Pieczywo chrupkie, ekstrudowane został przypisany do kategorii pieczywo chrupkie. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
Data przyd. 2027-05-17
Sonko pieczywo lekkie żytnie Sonko pieczywo lekkie żytnie
170 g
41,53zł/kg

Cena: 7,06 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-22
Sonko pieczywo lekkie 7 ziaren Sonko pieczywo lekkie 7 ziaren
Data przyd. 2027-03-24
Sonko pieczywo Lekkie Sonko pieczywo Lekkie
Data przyd. 2027-08-03
Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
i dynią 170 g
40,47zł/kg

Cena: 6,88 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-09

inne produkty marki Sonko

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sonko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
130 g
36,15zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
62
Data przyd. 2027-09-15
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,08zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-25
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
130 g
37,31zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-05-12
SONKO kasza gryczana prażona SONKO kasza gryczana prażona
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5