Dawtona kukurydza konserwowa słodka

Dawtona
410Dawtona kukurydza konserwowa słodka
Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Dawtona kukurydza konserwowa słodkaDawtona kukurydza konserwowa słodka
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-10-08

pojemność

cena za kilogram

13,00 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001795

5901713001795

Cena: 5,20 zł

Kup 12 szt. po 5.12 zł/szt
5.20 PLN 2029-10-08 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany marki Dawtona?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Dawtona kukurydza konserwowa słodka? Sprawdź listę składników:

kukurydza (55 %), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna310 kJ / 74 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany10 g
w tym cukry4,8 g
Błonnik2,0 g
Białko2,5 g
Sól0,62 g

Producent marki Dawtona opisuje Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany tak:

Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Cechy:8h - prosto z pola do puszki
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany marki Dawtona? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany firmy Dawtona znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Kwidzyn Kukurydza w puszce Kwidzyn Kukurydza w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-11-30
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-06-30
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30

    inne produkty marki Dawtona

    Czy znasz już markę Dawtona? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Dawtona od 30 kwietnia 2008.

    Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
    510 g
    11,51zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-17
    Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
    400 g
    13,65zł/kg

    Cena: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-05-04
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    400 g
    13,05zł/kg

    Cena: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-10-04
    Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
    400 g
    13,70zł/kg

    Cena: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-09-24
    Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
    400 g
    13,68zł/kg

    Cena: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-03-20
    Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
    500 g
    11,04zł/kg

    Cena: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-08-28
    Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-07-23
    Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
    z czosnkiem 400 g
    12,50zł/kg

    Cena: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-09-26
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5