Dawtona Pomidory krojone w puszce

Dawtona
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Dawtona Pomidory krojone w puszce
37Dawtona Pomidory krojone w puszce
Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Dawtona Pomidory krojone w puszceDawtona Pomidory krojone w puszce
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-10-04

pojemność

cena za kilogram

13,05 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

3.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713003874

5901713003874

Cena: 5,22 zł

5.22 PLN 2028-10-04 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany marki Dawtona:

pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna82 kJ / 19 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,1 g
Białko1,1 g
Sól0,40 g

Producent marki Dawtona opisuje Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany tak:

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Cechy:12h - prosto z pola do puszki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Pomimo zachowania najwyższej staranności produkt może zawierać skórki i ich fragmenty.
Marka:Dawtona
O marce:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany firmy Dawtona? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:33Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Dawtona o nazwie Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dawtona Pomidory całe w puszce Dawtona Pomidory całe w puszce
400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-09-24
Alce Nero pomidory pelati Alce Nero pomidory pelati
Bez skóry w puszce BIO 400 g
22,85zł/kg

Cena: 9,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
La Bio Idea Pomidory krojone La Bio Idea Pomidory krojone
Bez skóry BIO 400 g
20,75zł/kg

Cena: 8,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-12-31
Rolnik pomidory całe w sosie Rolnik pomidory całe w sosie
własnym 400 g
10,28zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30
Podravka pomidory krojone Podravka pomidory krojone
klasyczne 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-10-04
Podravka pomidory całe Podravka pomidory całe
Bez skórki w soku pomidorowym 400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-09-21
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
z czosnkiem 400 g
12,50zł/kg

Cena: 5 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-09-26
Dawtona Pomidory krojone w puszce Dawtona Pomidory krojone w puszce
z ziołami 400 g
13,70zł/kg

Cena: 5,48 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-09-19

inne produkty marki Dawtona

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Dawtona? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
słodka 400 g
13,00zł/kg

Cena: 5,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-10-08
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Dawtona groszek konserwowy Dawtona groszek konserwowy
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-07-23
Dawtona fasola czarna Dawtona fasola czarna
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-28
Dawtona marchew z groszkiem Dawtona marchew z groszkiem
510 g
12,86zł/kg

Cena: 6,56 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-07-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5