Bonduelle czerwona fasola z kukurydzą po meksykańsku

Bonduelle
32Bonduelle czerwona fasola z kukurydzą po meksykańsku
Bonduelle czerwona fasola z kukurydzą po meksykańskuBonduelle czerwona fasola z kukurydzą po meksykańsku
pojemność netto

pojemność netto

425 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-30

pojemność

cena za litr

21,18 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680495882

3083680495882

Cena: 9,00 zł

9.00 PLN 2028-11-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym firmy Bonduelle.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bonduelle:

woda, fasola 28 %, kukurydza cukrowa 14 %, pasta pomidorowa 6,4 %, cukier, sól, suszona cebula, skrobia kukurydziana, czosnek w proszku, papryka mielona 0,17 %, ekstrakt z papryki, pieprz biały, rozmaryn, oregano, tymianek, bazylia, liście laurowe
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna340 kJ / 81 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany12 g
w tym cukry5,7 g
Błonnik4,5 g
Białko4,8 g
Sól1,0 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Bonduelle opisuje Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym tak:

szybkie danie, idealne na ciepło
Marka:Bonduelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 ℃, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Puszka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym firmy Bonduelle? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Czerwona fasola z kukurydzą w sosie pomidorowym firmy Bonduelle znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Bonduelle fasolka cięta zielona Bonduelle fasolka cięta zielona
    425 ml
    16,47zł/l

    Cena: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-08-31
    Rolnik Pomidory krojone w sosie Rolnik Pomidory krojone w sosie
    własnym 425 g
    9,39zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przydatności
    2028-07-30
    Bonduelle Gotowane na parze Bonduelle Gotowane na parze
    Cieciorka 425 ml
    18,05zł/l

    Cena: 7,67 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-11-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30
    Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2030-05-30

    inne produkty marki Bonduelle

    Czy znasz już markę Bonduelle? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bonduelle od 23 kwietnia 2008.

    Bonduelle Czerwona fasola ugotowana Bonduelle Czerwona fasola ugotowana
    na parze 160 g
    30,56zł/kg

    Cena: 4,89 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-31
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle kiełki fasoli Mung Bonduelle kiełki fasoli Mung
    Data przyd. 2027-12-31
    Bonduelle Kukurydza złocista Bonduelle Kukurydza złocista
    340 ml
    15,41zł/l

    Cena: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-31
    Bonduelle groszek konserwowy Bonduelle groszek konserwowy
    212 ml
    21,37zł/l

    Cena: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Bonduelle kukurydza konserwowa Bonduelle kukurydza konserwowa
    170 ml
    26,53zł/l

    Cena: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2029-08-31
    Bonduelle kukurydza złocista Bonduelle kukurydza złocista
    Bonduelki 170 g
    28,41zł/kg

    Cena: 4,83 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2028-08-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5