Donegal pęseta skośna

Donegal
52Donegal pęseta skośna
Donegal pęseta skośnaDonegal pęseta skośna
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

8,53 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549241060

5907549241060

Cena: 8,53 zł

8.53 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt pęseta skośna marki Donegal?

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru pęseta skośna firmy Donegal. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii golenie i depilacja

    Produkt pęseta skośna firmy Donegal znajduje się w kategorii golenie i depilacja, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu golenie i depilacja:

    Donegal pędzel do golenia czerwony Donegal pędzel do golenia czerwony
    długość 10 cm 1 szt.

    Cena: 7,46 zł

    PLN
    1
    3
    Gillette Blue3 Plus Comfort Gillette Blue3 Plus Comfort
    jednorazowa maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt.

    Cena: 15,84 zł

    PLN
    1
    13
    Polsilver maszynki do golenia Polsilver maszynki do golenia
    Lider Krem do golenia Lider Krem do golenia
    Data przydatności
    2028-05-30
    Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Yego Krem do golenia
    65 ml
    68,92zł/l

    Cena: 4,48 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Yego żel do golenia
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Yego balsam po goleniu
    kojąco-nawadniający górski pieprz 80 ml
    120,13zł/l

    Cena: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    Data przydatności
    2028-03-30

    inne produkty marki Donegal

    Poznaj produkty marki Donegal - w aktualnej ofercie mamy 24 produktów Donegal.

    Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
    15,5cm różne kolory 1 szt.

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
    włosów 8,8cm 1 szt.

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal aplikatory kosmetyczne Donegal aplikatory kosmetyczne
    do cieni 6 szt. 6 szt.
    1,48zł/szt.

    Cena: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal szczoteczka do twarzy Donegal szczoteczka do twarzy
    1 szt.

    Cena: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Temperówka kosmetyczna Donegal Temperówka kosmetyczna
    1 szt.

    Cena: 4,69 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
    do włosów 20,5 cm 1 szt.

    Cena: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
    do tapirowania włosów 20,8 cm 1 szt.

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Klamra do włosów Donegal Klamra do włosów
    Kwiat hawajski mix kolorów 1 szt.

    Cena: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5