Mestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym

Mestemacher
55
Polecam Mestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym
53Mestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Mestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianymMestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

14,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000134

5900585000134

Cena: 7,30 zł

7.30 PLN 2027-04-15 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mestemacher:

śruta żytnia pełnoziarnista, woda, siemię lniane (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna812 kJ (193 kcal)
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
węglowodany30,6 g
w tym cukry2,2 g
błonnik9,5 g
białko5,4 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,2 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera

Producent marki Mestemacher opisuje Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony tak:

- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Cechy:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
Marka:Mestemacher
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Przygotowanie i stosowanie:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres zwrotny:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań tel. (+48) 61 651 78 06

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-09-21 15:21:51Polecam



inne produkty w kategorii pieczywo pakowane hermetycznie

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mestemacher chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym do kategorii pieczywo pakowane hermetycznie.

Mestemacher chleb żytni razowy Mestemacher chleb żytni razowy
krojony 500 g
14,32zł/kg

Cena: 7,16 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-03-15
Mestemacher Chleb Fitness żytni Mestemacher Chleb Fitness żytni
pełnoziarnisty z płatkami owsianymi 500 g
14,34zł/kg

Cena: 7,17 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-15
Mestemacher Chleb żytni Mestemacher Chleb żytni
pełnoziarnisty z ziarnem słonecznika 500 g
14,84zł/kg

Cena: 7,42 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-04-15
Mestemacher Chleb pełnoziarnisty Mestemacher Chleb pełnoziarnisty
żytni z pestką dyni 500 g
14,82zł/kg

Cena: 7,41 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-03-15
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
500 g
8,88zł/kg

Cena: 4,44 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2026-10-17
Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
250 g
27,44zł/kg

Cena: 6,86 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-15
Radix-Bis Chleb rustykalny Radix-Bis Chleb rustykalny
ze śliwką, do upieczenia 350 g
26,83zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-30

inne produkty marki Mestemacher

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mestemacher? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mestemacher Chleb owsiany Mestemacher Chleb owsiany
pełnoziarnisty BIO 300 g
27,77zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5