Łowicz Dżem niskosłodzony Agrest Kiwi

Łowicz
Łowicz Dżem niskosłodzony Agrest KiwiŁowicz Dżem niskosłodzony Agrest Kiwi
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731639

5900397731639

Cena: 6,99 zł

Kup 8 szt. po 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-06-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Dżem z grestu i kiwi o obiżonej zawartości cukrów marki Łowicz?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Łowicz Dżem niskosłodzony Agrest Kiwi? Sprawdź listę składników:

owoce (35 %) (w tym agrest (20 %), kiwi (15 %)), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca-guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina, Sporządzono z 35 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia606 kJ / 143 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

Producent marki Łowicz opisuje Dżem z grestu i kiwi o obiżonej zawartości cukrów tak:

100 % polskiego agrestu, bez konserwantów, Polska Marka
Marka:ŁOWICZ
O marce:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem z grestu i kiwi o obiżonej zawartości cukrów
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii dżemy

Łowicz Dżem niskosłodzony Agrest Kiwi w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dżemy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 34 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
truskawkowy 280 g
25,86zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
wiśniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
czarna porzeczka 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
jagodowy 280 g
27,96zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-06-30
P R Z E C E N A -10%
Łowicz Dżem malinowy Łowicz Dżem malinowy
o obniżonej zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-30

inne produkty marki Łowicz

Firma Łowicz prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 32 produktów marki Łowicz.

Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
jagodowa 240 szt.

Cena: 14,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-30
Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
truskawkowa 240 g
45,29zł/kg

Cena: 10,87 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz żurawina do mięs Łowicz żurawina do mięs
Data przyd. 2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5