Pudliszki kukurydza konserwowa

Pudliszki
52Pudliszki kukurydza konserwowa
Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
Pudliszki kukurydza konserwowaPudliszki kukurydza konserwowa
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

15,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000073

5900783000073

Cena: 6,29 zł

6.29 PLN 2028-08-21 NewCondition

Czy warto kupić produkt Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany marki Pudliszki?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany marki Pudliszki:

kukurydza, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna220 kJ / 52 kcal
Tłuszcz1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany8,1 g
w tym cukry5,2 g
Błonnik2,1 g
Białko1,6 g
Sól0,78 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy.

Producent marki Pudliszki opisuje Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
Cechy:z polskich warzyw, źródło błonnika
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Produkt Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

    Dawtona kukurydza konserwowa Dawtona kukurydza konserwowa
    słodka 400 g
    13,00zł/kg

    Cena: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-10-08
    Kwidzyn Kukurydza w puszce Kwidzyn Kukurydza w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-11-30
    Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
    Tradycyjny 400 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-30
    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
    400 g
    15,70zł/kg

    Cena: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-26
    Kwidzyn groszek konserwowy Kwidzyn groszek konserwowy
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-06-30
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30

    inne produkty marki Pudliszki

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Pudliszki? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-20
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-19
    Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
    Data przydatności
    2027-06-18
    Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
    Data przyd. 2027-08-13
    Pudliszki Fasolka po bretońsku z Pudliszki Fasolka po bretońsku z
    kiełbasą i boczkiem 610 g
    18,93zł/kg

    Cena: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-12-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5