Runoland Dżem Truskawka z sokiem jabłkowym BIO

Runoland
Runoland Dżem Truskawka z sokiem jabłkowym BIORunoland Dżem Truskawka z sokiem jabłkowym BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

56,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002918

5901641002918

Cena: 11,32 zł

11.32 PLN 2027-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Dżem Truskawka z sokiem jabłkowym BIO firmy Runoland.

inne produkty w kategorii dżemy

Wyrób firmy Runoland o nazwie Dżem Truskawka z sokiem jabłkowym BIO został przypisany do kategorii dżemy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Stovit Dżem z czarnej porzeczki Stovit Dżem z czarnej porzeczki
Data przydatności
2027-03-30
Łowicz Dżem truskawka Łowicz Dżem truskawka
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz Dżem malina Łowicz Dżem malina
Data przydatności
2027-07-30
Łowicz Dżem czarna i czerwona Łowicz Dżem czarna i czerwona
porzeczka 200 g
47,70zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30

inne produkty marki Runoland

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Runoland, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Runoland kapusta kiszona BIO Runoland kapusta kiszona BIO
680 g
14,38zł/kg

Cena: 9,78 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-01
Runoland Podgrzybek suszony BIO Runoland Podgrzybek suszony BIO
20 g
499,50zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Borowik marynowany BIO Runoland Borowik marynowany BIO
300 g
106,63zł/kg

Cena: 31,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-30
Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
kartuskie BIO 670 g
20,13zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5