Mestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyni

Mestemacher
54Mestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyni
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Mestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyniMestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyni
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-15

pojemność

cena za kilogram

14,82 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000172

5900585000172

Cena: 7,41 zł

Kup 12 szt. po 7.30 zł/szt
7.41 PLN 2027-03-15 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Chleb żytni pełnoziarnisty z pestkami dyni, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyni? Sprawdź listę składników:

śruta żytnia pełnoziarnista, woda, pestki dyni (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna881 kJ (209 kcal)
tłuszcz3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
węglowodany35,1 g
w tym cukry1,5 g
błonnik9,1 g
białko5,5 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,53 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera

Producent marki Mestemacher opisuje Chleb żytni pełnoziarnisty z pestkami dyni, pasteryzowany, krojony tak:

- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Cechy:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
Marka:Mestemacher
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chleb żytni pełnoziarnisty z pestkami dyni, pasteryzowany, krojony.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Przygotowanie i stosowanie:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres zwrotny:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań, tel. (+48) 61 651 78 06

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Chleb żytni pełnoziarnisty z pestkami dyni, pasteryzowany, krojony firmy Mestemacher. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii pieczywo pakowane hermetycznie

    Mestemacher Chleb pełnoziarnisty żytni z pestką dyni w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pieczywo pakowane hermetycznie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 26 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Mestemacher chleb żytni razowy Mestemacher chleb żytni razowy
    krojony 500 g
    14,32zł/kg

    Cena: 7,16 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher chleb żytni Mestemacher chleb żytni
    pełnoziarnisty z siemieniem lnianym 500 g
    14,60zł/kg

    Cena: 7,30 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-04-15
    Mestemacher Chleb Fitness żytni Mestemacher Chleb Fitness żytni
    pełnoziarnisty z płatkami owsianymi 500 g
    14,34zł/kg

    Cena: 7,17 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-15
    Mestemacher Chleb żytni Mestemacher Chleb żytni
    pełnoziarnisty z ziarnem słonecznika 500 g
    14,84zł/kg

    Cena: 7,42 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-04-15
    Plony Zbóż chleb tostowy pszenny Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
    500 g
    8,88zł/kg

    Cena: 4,44 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2026-10-17
    Mestemacher pumpernikiel Mestemacher pumpernikiel
    250 g
    27,44zł/kg

    Cena: 6,86 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-15
    Radix-Bis Chleb rustykalny Radix-Bis Chleb rustykalny
    ze śliwką, do upieczenia 350 g
    26,83zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-01-30

    inne produkty marki Mestemacher

    Firma Mestemacher prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 marca 2009 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki Mestemacher.

    Mestemacher Chleb owsiany Mestemacher Chleb owsiany
    pełnoziarnisty BIO 300 g
    27,77zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-03-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5