Glade by brise automatic spray zapas japoński ogród

Brise
Glade by brise automatic spray zapas japoński ogródGlade by brise automatic spray zapas japoński ogród
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731392

5000204731392

Cena: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu by brise automatic spray zapas japoński ogród firmy Brise?

Producent marki Brise opisuje by brise automatic spray zapas japoński ogród tak:

aż do 2 miesięcy świeżości, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Glade automatic spray - Relaxing Zen - automatyczny odświeżacz powietrza, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/ pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marka:Glade
Przygotowanie i stosowanie:Nie kierować w stronę twarzy.
Rodzaj opakowania:Aerozol
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adres zwrotny:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Wyrób firmy Brise o nazwie by brise automatic spray zapas japoński ogród został przypisany do kategorii odświeżacze powietrza. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade by Brise Zapas Glade by Brise Zapas
do automatycznego odświeżacza powietrza czysta 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2

inne produkty marki Brise

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Brise, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Glade by brise czysta świeżość Glade by brise czysta świeżość
odświeżacz powietrza w areozolu o zapachu 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5