Glade by brise automatic spray zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin

Brise
51Glade by brise automatic spray zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin
Glade by brise automatic spray zapas drzewo sandałowe z bali i jaśminGlade by brise automatic spray zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin
pojemność netto

pojemność netto

269 ml

pojemność

cena za litr

77,47 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204731996

5000204731996

Cena: 20,84 zł

20.84 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Glade? automatic spray - Sensual Sandalwood & Jasmine - zapas firmy Brise.

Producent marki Brise opisuje Glade? automatic spray - Sensual Sandalwood & Jasmine - zapas tak:

aż do 2 miesięcy zapachu, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Glade automatic spray - Sensual Sandalwood & Jasmine, zapas Zawiera: aceton. Niebezpieczeństwo Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. Zawiera salicylan benzylu, linalol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym nadwrażliwość miejscu. Osoby cierpiące na zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marka:Glade®
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Glade? automatic spray - Sensual Sandalwood & Jasmine - zapas
Przygotowanie i stosowanie:Nie kierować w stronę twarzy.
Rodzaj opakowania:Aerozol
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Adres zwrotny:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Glade? automatic spray - Sensual Sandalwood & Jasmine - zapas firmy Brise. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

    Glade by brise automatic spray zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin w sklepie dodomku.pl należy do kategorii odświeżacze powietrza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
    zapas japoński ogród 269 ml
    77,47zł/l

    Cena: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Glade by Brise Zapas Glade by Brise Zapas
    do automatycznego odświeżacza powietrza czysta 269 ml
    77,47zł/l

    Cena: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise odświeżacz w sprayu citrus Brise odświeżacz w sprayu citrus
    300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
    konwalia 300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
    Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
    japoński ogród 300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
    w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
    do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
    70,92zł/l

    Cena: 17,73 zł

    PLN
    1
    2

    inne produkty marki Brise

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Brise? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Glade by brise czysta świeżość Glade by brise czysta świeżość
    odświeżacz powietrza w areozolu o zapachu 300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Glade by brise odświeżacz Glade by brise odświeżacz
    powietrza w areozolu magnolia & wanilla 300 ml
    39,97zł/l

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5