Pudliszki fasola czerwona

Pudliszki
51Pudliszki fasola czerwona
Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Pudliszki fasola czerwonaPudliszki fasola czerwona
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-26

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783001322

5900783001322

Cena: 6,28 zł

6.28 PLN 2028-02-26 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany marki Pudliszki:

fasola czerwona, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna290 kJ / 69 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,2 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik4,9 g
Białko4,8 g
Sól0,80 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Producent marki Pudliszki opisuje Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany tak:

Fasola Czerwona Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Cechy:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
Marka:Pudliszki
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fasola czerwona konserwowa. Produkt sterylizowany firmy Pudliszki? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Pudliszki fasola czerwona do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
    czerwona w sosie ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-31
    P R Z E C E N A -25%
    Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
    400 g
    11,80zł/kg

    Cena: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Data przydatności
    2027-01-31
    Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
    400 g
    9,98zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2030-04-30
    Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
    400 g
    9,38zł/kg

    Cena: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2030-05-30
    Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
    400 g
    13,65zł/kg

    Cena: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-05-04
    Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
    400 g
    13,68zł/kg

    Cena: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-03-20
    La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
    BIO 400 g
    18,20zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-03-26
    La Bio Idea fasola masłowa BIO La Bio Idea fasola masłowa BIO
    400 g
    22,48zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-19

    inne produkty marki Pudliszki

    Firma Pudliszki prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 20 produktów marki Pudliszki.

    Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
    400 g
    15,73zł/kg

    Cena: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-08-21
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-20
    Pudliszki - sok pomidorowy Pudliszki - sok pomidorowy
    ze świeżych pomidorów 300 ml
    13,70zł/l

    Cena: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-09-22
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-19
    Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
    Data przydatności
    2027-06-18
    Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
    Data przyd. 2027-08-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5