Brise odświeżacz w sprayu citrus

Brise Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Brise odświeżacz w sprayu citrusBrise odświeżacz w sprayu citrus
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000290997543

4000290997543

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Odświeżacz powietrza w aerozolu firmy Brise.

Producent marki Brise opisuje Odświeżacz powietrza w aerozolu tak:

Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu. Wnosi do Twojego domu orzeźwiającą atmosferę Morza Śródziemnego, potęgowaną ekscytującym zapachem cytrusów. Szybko i skutecznie odświeża powietrze.
Cechy:eliminuje nieprzyjemny zapach, odświeża, działa natychmiastowo, wysokiej jakości zapach, długotrwała świeżość, łatwiejszy w użyciu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Glade by Brise Fresh Lemon - odświeżacz powietrza w aerozolu.
Niebezpieczeństwo
Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
Marka:Glade by Brise
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Odświeżacz powietrza w aerozolu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Rozpylić w pomieszczeniu, kierując strumień w górę. Nie rozpylać na tkaniny i żywność.
Rodzaj opakowania:Aerozol
Kraj pochodzenia:UE
Adres zwrotny:SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0 801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej)

inne produkty w kategorii odświeżacze powietrza

Produkt Odświeżacz powietrza w aerozolu firmy Brise znajduje się w kategorii odświeżacze powietrza, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu odświeżacze powietrza:

Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
konwalia 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
Brise odświeżacz w sprayu Brise odświeżacz w sprayu
japoński ogród 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise odświeżacz powietrza Brise odświeżacz powietrza
w aerozolu Drzewo sandałowe z Bali i Jaśmin 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Glade by brise czysta świeżość Glade by brise czysta świeżość
odświeżacz powietrza w areozolu o zapachu 300 ml
39,97zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Freshmatic Max Wkład Air Wick Freshmatic Max Wkład
do odświeżacza powietrza białe kwiaty 250 ml
70,92zł/l

Cena: 17,73 zł

PLN
1
2
Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas drzewo sandałowe z bali i jaśmin 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4
Glade by brise automatic spray Glade by brise automatic spray
zapas japoński ogród 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Brise

Firma Brise prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 15 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Brise.

Glade by Brise Zapas Glade by Brise Zapas
do automatycznego odświeżacza powietrza czysta 269 ml
77,47zł/l

Cena: 20,84 zł

PLN
1
4
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5