Runoland kapusta kiszona BIO

Runoland
55
DobraRunoland kapusta kiszona BIO
46Runoland kapusta kiszona BIO
Runoland kapusta kiszona BIORunoland kapusta kiszona BIO
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-01

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641003144

5901641003144

Cena: 9,78 zł

9.78 PLN 2028-05-01 NewCondition

Zainteresował Cię produkt kapusta kiszona BIO marki Runoland?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano kapusta kiszona BIO marki Runoland:

kapusta* (60%), woda, sól, regulator kwasowości: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Jakie recenzje zebrał produkt kapusta kiszona BIO marki Runoland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:02:27Dobra



inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Wyrób firmy Runoland o nazwie kapusta kiszona BIO został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Kapusta kiszona BIO Bio Planet Kapusta kiszona BIO
680 g
12,63zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-12-30
Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
kanapkowe 680 g
16,16zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-08-31
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Kaszubskie 680 g
17,34zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-07-30
Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Plastry 680 g
16,43zł/kg

Cena: 11,17 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-08-31
Orzeł Polska Ogórki konserwowe z Orzeł Polska Ogórki konserwowe z
czosnkiem 680 g
17,34zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-03-30
Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
850 g
8,53zł/kg

Cena: 7,25 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-11
Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
Czerwona 480 g
15,60zł/kg

Cena: 7,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-28
Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
Babcina 480 g
15,17zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Runoland

Firma Runoland prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 5 października 2012 - aktualnie dostępnych jest 7 produktów marki Runoland.

Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Podgrzybek suszony BIO Runoland Podgrzybek suszony BIO
20 g
499,50zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Borowik marynowany BIO Runoland Borowik marynowany BIO
300 g
106,63zł/kg

Cena: 31,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-30
Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
kartuskie BIO 670 g
20,13zł/kg

Cena: 13,49 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5