Bio Planet ryż biały okrągły ekologiczny

Bio Planet

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Bio Planet ryż biały okrągły ekologicznyBio Planet ryż biały okrągły ekologiczny
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

18,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662439

5907814662439

Cena: 9,29 zł

9.29 PLN 2027-02-10 NewCondition

Czy warto kupić produkt ryż biały okrągły ekologiczny marki Bio Planet?

Producent marki Bio Planet opisuje ryż biały okrągły ekologiczny tak:


Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Marka:Bio Planet

inne produkty w kategorii ryż

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie ryż biały okrągły ekologiczny został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Bio Planet Ryż basmati biały Bio Planet Ryż basmati biały
bezglutenowy BIO 500 g
23,76zł/kg

Cena: 11,88 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-04
Bio Planet Ryż jaśminowy biały Bio Planet Ryż jaśminowy biały
bezglutenowy BIO 500 g
21,44zł/kg

Cena: 10,72 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-31
Bio Planet Ryż brązowy okrągły Bio Planet Ryż brązowy okrągły
Data przydatności
2027-03-12
Bio Planet Ryż biały długoziarnisty Bio Planet Ryż biały długoziarnisty
bezglutenowy BIO 500 g
18,44zł/kg

Cena: 9,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-09-28
Bio Planet Ryż Arborio risotto BIO Bio Planet Ryż Arborio risotto BIO
500 g
34,94zł/kg

Cena: 17,47 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-02-10
Melvit Płatki ryżowe Melvit Płatki ryżowe
błyskawiczne 500 g
15,68zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-01-28
Ekologiko Ekologiczny ryż basmati Ekologiko Ekologiczny ryż basmati
500 g
26,72zł/kg

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-28

inne produkty marki Bio Planet

Czy znasz już markę Bio Planet? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Bio Planet od 6 marca 2012.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet śliwki kalifornijskie Bio Planet śliwki kalifornijskie
bez pestek suszone bezglutenowe BIO 400 g
85,53zł/kg

Cena: 34,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5