Wasa pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original

Wasa
55
Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczneWasa pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original
51Wasa pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original
Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej OriginalWasa pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original
masa netto

masa netto

275 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

33,35 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7300400118101

7300400118101

Cena: 9,17 zł

9.17 PLN 2026-12-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original marki Wasa?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original marki Wasa:

pełnoziarnista mąka żytnia 77 g*, mąka żytnia 28 g*, drożdże, sól, *wg na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna1415 kJ/336 kcal
Tłuszcz1,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany62 g
- w tym cukry1,0 g
Błonnik19 g
Białko9,0 g
Sól1,0 g
Opakowanie zawiera około 25 porcji po 11,4 g.

Łubin : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Wasa opisuje pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original tak:

Wasa Original to doskonałe żytnie pieczywo chrupkie o wyrazistym smaku. W Szwecji znane jest jako Rågi.
Marka:Wasa
O marce:Nasza filozofia – im mniej składników, tym lepiej! Wierzymy, że bogactwo smaku tkwi w naturalnych składnikach, dlatego stronimy od zbędnych dodatków.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości i numer serii na boku opakowania.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Barilla Deutschland GmbH, Gustav-Heinemann-Ufer 72c, 50968 Köln, Germany
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original firmy Wasa? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Jakub , 2024-03-03 20:18:22Pieczywo typowo ciemne (razowe) bardzo smaczne



inne produkty w kategorii pieczywo chrupkie

Produkt pieczywo chrupkie z przewagą mąki pełnoziarnistej Original firmy Wasa znajduje się w kategorii pieczywo chrupkie, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pieczywo chrupkie:

Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste Sport 275 g
37,09zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
36,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-04-30
Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
Data przyd. 2027-05-17
Sonko pieczywo lekkie żytnie Sonko pieczywo lekkie żytnie
170 g
41,53zł/kg

Cena: 7,06 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-22
Sonko pieczywo lekkie 7 ziaren Sonko pieczywo lekkie 7 ziaren
Data przyd. 2027-03-24

inne produkty marki Wasa

Poznaj produkty marki Wasa - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Wasa.

Wasa Pieczywo lekkie żytnie Wasa Pieczywo lekkie żytnie
Data przyd. 2027-09-30
Wasa pieczywo chrupkie Wasa pieczywo chrupkie
z błonnikiem 230 g
33,43zł/kg

Cena: 7,69 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-04-30
Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren Wasa Pieczywo lekkie 7 ziaren
Data przyd. 2027-09-30
Wasa Pieczywo chrupkie lekkie Wasa Pieczywo chrupkie lekkie
pszenne 110 g
61,45zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5