Ziaja kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny

Ziaja codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronnyZiaja kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

41,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018698

5901887018698

Cena: 8,28 zł

8.28 PLN 2028-07-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny marki Ziaja?

Jak powstał produkt kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny firmy Ziaja - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal.

Producent marki Ziaja opisuje kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny tak:

codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.

inne produkty w kategorii higiena intymna

Produkt kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ochronny firmy Ziaja znajduje się w kategorii higiena intymna, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu higiena intymna:

Ziaja płyn do higieny intymnej Ziaja płyn do higieny intymnej
z nagietkiem lekarskim 200 ml
41,50zł/l

Cena: 8,30 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Naturella Classic Night Economy Naturella Classic Night Economy
Zapachowe podpaski higieniczne z kremowym 16 szt.

Cena: 10,71 zł

PLN
1
3
Always Classic podpaski Always Classic podpaski
higieniczne 8 night 8 szt.

Cena: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc naturalny płyn do higieny Organyc naturalny płyn do higieny
intymnej z rumiankiem 250 ml
143,96zł/l

Cena: 35,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-03-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 500 ml
27,78zł/l

Cena: 13,89 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem laktobionowym 500 ml
27,56zł/l

Cena: 13,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-30
Bocoton Chusteczki do higieny Bocoton Chusteczki do higieny
intymnej BIO 20 szt.

Cena: 8,69 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5