Nivea krem

Nivea
53Nivea krem
NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
Nivea kremNivea krem
pojemność netto

pojemność netto

50 ml

pojemność

cena za litr

147,40 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017304007

5900017304007

Cena: 7,37 zł

7.37 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Nivea krem marki Nivea?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Nivea krem? Sprawdź listę składników:

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea krem tak:

NIVEA Krem to najbardziej uniwersalny krem, cieszący się zaufaniem od pokoleń. Jest to produkt doskonały dla całej rodziny - idealnie nadaje się do stosowania wszędzie tam, gdzie skóra potrzebuje pielęgnacji i ochrony. Zawiera łatwo przyswajalny dla skóry Eucerit®, który czyni ją gładką i zadbaną. Można go aplikować często, za każdym razem, kiedy pojawi się taka potrzeba, bez obaw o podrażnienia skóry. Jest przeznaczony do wszystkich typów skóry. Oferuje charakterystyczny, delikatny zapach, który czyni go bardzo rozpoznawalnym. Produkt przebadany dermatologicznie.
Cechy:Pielęgnacja skóry twarzy i ciała znana od pokoleń Nadaje się do każdego rodzaju skóry i na każdą porę roku Doskonały również dla dzieci Zawiera łatwo wchłaniający się Eucerit® Przebadany dermatologicznie
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 02800
Przygotowanie i stosowanie:Stosuj codziennie, by zapobiec wysuszeniu skóry.
Rodzaj opakowania:Słoik
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Nivea krem marki Nivea? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii ciało

    Wyrób firmy Nivea o nazwie Nivea krem został przypisany do kategorii ciało. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
    50 ml
    162,80zł/l

    Cena: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2028-08-30
    Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
    dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
    143,80zł/l

    Cena: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2029-02-28
    Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Olej ryżowy
    50 ml
    334,40zł/l

    Cena: 16,72 zł

    PLN
    1
    1
    NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
    Fresh roll on antyperspirant 50 ml
    226,40zł/l

    Cena: 11,32 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
    antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
    243,40zł/l

    Cena: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    NIVEA DRY COMFORT roll-on NIVEA DRY COMFORT roll-on
    Antyperspirant w kulce WOMEN 50 ml
    232,80zł/l

    Cena: 11,64 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
    nawilżający 300 ml
    73,00zł/l

    Cena: 21,90 zł

    PLN
    1
    12
    Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
    od urodzenia 400 ml
    62,48zł/l

    Cena: 24,99 zł

    PLN
    1
    2

    inne produkty marki Nivea

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Nivea? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
    delikatna pielęgnacja 500 ml
    51,56zł/l

    Cena: 25,78 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
    do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
    261,30zł/l

    Cena: 52,26 zł

    PLN
    1
    4
    Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
    do opalania SPF 50+ 200 ml
    293,95zł/l

    Cena: 58,79 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
    do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
    147,40zł/l

    Cena: 29,48 zł

    PLN
    1
    1
    Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
    balsam po goleniu 100 ml
    304,90zł/l

    Cena: 30,49 zł

    PLN
    1
    2
    Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
    Esencja w płynie 100 ml
    339,90zł/l

    Cena: 33,99 zł

    PLN
    1
    1
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5