Łowicz żurawina do mięs i serów

Łowicz
52Łowicz żurawina do mięs i serów
Łowicz żurawina do mięs i serówŁowicz żurawina do mięs i serów
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

49,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731950

5900397731950

Cena: 11,40 zł

11.40 PLN 2027-02-28 NewCondition

Czy warto kupić produkt Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana marki Łowicz?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Łowicz:

żurawiny (42%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i mączka chleba świętojańskiego, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytryniany sodu i mleczan wapnia, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia682 kJ/161 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany 39 g
w tym cukry 39 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Producent marki Łowicz opisuje Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana tak:

Łowicz
O marce:Łowicz Samo najlepsze
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana.
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana marki Łowicz? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii borówka i żurawina

    Wyrób firmy Łowicz o nazwie Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana został przypisany do kategorii borówka i żurawina. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Devaldano Żurawina Leśna Devaldano Żurawina Leśna
    290 g
    27,55zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-01-30
    Devaldano Borówka leśna Devaldano Borówka leśna
    Data przyd. 2027-03-30
    Cranberry Żurawina do mięs i serów Cranberry Żurawina do mięs i serów
    200 g
    30,70zł/kg

    Cena: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-02-19

    inne produkty marki Łowicz

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Łowicz? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    z owoców leśnych 240 g
    59,88zł/kg

    Cena: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-28
    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5