Bella Patyczki do uszu

Bella
55
polecam :)Bella Patyczki do uszu
53Bella Patyczki do uszu
Wyrób posiada Świadectwo PZH
Bella Patyczki do uszuBella Patyczki do uszu
masa netto

masa netto

100 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2030-11-30

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400330

5900516400330

Cena: 2,56 zł

2.56 PLN 2030-11-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Patyczki do uszu firmy Bella.

Producent marki Bella opisuje Patyczki do uszu tak:

Wyrób posiada Świadectwo PZH
Marka:Bella
Pozostałe informacje:
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Patyczki do uszu marki Bella? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:42:42polecam :)



inne produkty w kategorii twarz

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bella Patyczki do uszu do kategorii twarz.

Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Krem aloes cera normalna Ziaja Krem aloes cera normalna
sucha 100 ml
114,20zł/l

Cena: 11,42 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-10-30
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka czerwona Bosphaera Glinka czerwona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Glinka zielona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-15
Bosphaera Hydrolat ze skórki Bosphaera Hydrolat ze skórki
cytryny 100 ml
222,10zł/l

Cena: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka biała Bosphaera Glinka biała
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-02

inne produkty marki Bella

Firma Bella prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 21 produktów marki Bella.

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Panty Soft wkładki Bella Panty Soft wkładki
higieniczne 20 szt.

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella Podpaski ze skrzydełkami Bella Podpaski ze skrzydełkami
softplait Nova 10 szt.

Cena: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Podpaski Normal Bella Podpaski Normal
20 szt.

Cena: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella Nova Podpaski Maxi Bella Nova Podpaski Maxi
10 szt.

Cena: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella Panty Classic wkładki Bella Panty Classic wkładki
higieniczne 20 szt.

Cena: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella Tampo Regular Tampony Bella Tampo Regular Tampony
higieniczne 8 szt.

Cena: 4,33 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2030-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5