Donegal szczoteczka do twarzy

Donegal
51Donegal szczoteczka do twarzy
Donegal szczoteczka do twarzyDonegal szczoteczka do twarzy
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

6,18 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549260252

5907549260252

Cena: 6,18 zł

6.18 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu szczoteczka do twarzy firmy Donegal.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt szczoteczka do twarzy marki Donegal:

Różne kolory.


Jakie recenzje zebrał produkt szczoteczka do twarzy marki Donegal? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii twarz

    Donegal szczoteczka do twarzy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Donegal Temperówka kosmetyczna Donegal Temperówka kosmetyczna
    1 szt.

    Cena: 4,69 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Temperówka do kredek Donegal Temperówka do kredek
    i ołówków kosmetycznych 3,5 x 3 x 1,7 cm 1 szt.

    Cena: 2,48 zł

    PLN
    1
    2
    Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
    200 szt.

    Cena: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
    50 szt.

    Cena: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2030-05-30
    Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
    100 szt.

    Cena: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2030-11-30
    Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
    nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
    49,20zł/l

    Cena: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-12-31
    Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
    nawilżanie 200 ml
    43,10zł/l

    Cena: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-10-30

    inne produkty marki Donegal

    Firma Donegal prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 czerwca 2012 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Donegal.

    Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
    15,5cm różne kolory 1 szt.

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal pęseta skośna Donegal pęseta skośna
    1 szt.

    Cena: 8,53 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
    włosów 8,8cm 1 szt.

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal aplikatory kosmetyczne Donegal aplikatory kosmetyczne
    do cieni 6 szt. 6 szt.
    1,48zł/szt.

    Cena: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
    do włosów 20,5 cm 1 szt.

    Cena: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Profesjonalny grzebień Donegal Profesjonalny grzebień
    do tapirowania włosów 20,8 cm 1 szt.

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Klamra do włosów Donegal Klamra do włosów
    Kwiat hawajski mix kolorów 1 szt.

    Cena: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Donegal Apaszka ozdoba do włosów Donegal Apaszka ozdoba do włosów
    mix kolorów 1 szt.

    Cena: 20,54 zł

    PLN
    1
    4
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5