Cykoria kawa zbożowa z cykorią

Cykoria
55
Kawa znakomitaCykoria kawa zbożowa z cykorią
45Cykoria kawa zbożowa z cykorią
Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
Cykoria kawa zbożowa z cykoriąCykoria kawa zbożowa z cykorią
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

19,36 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288079758

5900288079758

Cena: 4,26 zł

Kup 7 szt. po 4.20 zł/szt
4.26 PLN 2027-11-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu kawa zbożowa z cykorią firmy Cykoria.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt kawa zbożowa z cykorią marki Cykoria:

prażona cykoria (50 %), prażone żyto (48 %), burak cukrowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu na 100 ml naparu
Wartość energetyczna24 kJ/ 6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany1,4 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,08 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje kawa zbożowa z cykorią tak:

Doskonałe otwarcie i zamknięcie Kawa zbożowa jest produktem bezkofeinowym.
Cechy:50 % cykorii, 48 % żyta, bez kofeiny, na doskonały początek dnia filiżanka kawy z cykorią, prawdziwie naturalny smak!
Marka:Cykoria
O marce:Cykoria polecamy Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 1 łyżkę kawy zbożowej (4 g) wsyp do kubka, zalej 200 ml wrzącej wody i pozostaw pod przykryciem około 3-4 minut. Przed podaniem przecedź przez drobne sitko. Najlepiej smakuje z dodatkiem mleka.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt kawa zbożowa z cykorią marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Bolesław , 2015-09-15 08:58:12Kawa znakomita



inne produkty w kategorii kawa zbożowa

Produkt kawa zbożowa z cykorią firmy Cykoria znajduje się w kategorii kawa zbożowa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kawa zbożowa:

Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 150 g
39,93zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-07
Inka Klasyczna Inka Klasyczna
rozpuszczalna kawa zbożowa 200 g
51,75zł/kg

Cena: 10,35 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-03-04
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
P R Z E C E N A -25%
Delecta Kawa zbożowa Kujawianka Delecta Kawa zbożowa Kujawianka
200 g
14,95zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Alce Nero kawa zbożowa instant Alce Nero kawa zbożowa instant
BIO 125 g
145,76zł/kg

Cena: 18,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2029-04-17
Inka Magne Inka Magne
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w magnez 100 g
103,70zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-08-06
Inka Błonnik Inka Błonnik
rozpuszczalna kawa zbożowa wzbogacona w błonnik 100 g
99,90zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-04-22
Inka Wapń i witaminy Inka Wapń i witaminy
rozpuszczalna kawa zbożowa 100 g
93,60zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-02

inne produkty marki Cykoria

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Cykoria, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5