Metelliana pomidory rozdrobnione bez skórki

Metelliana
Metelliana pomidory rozdrobnione bez skórkiMetelliana pomidory rozdrobnione bez skórki
masa netto

masa netto

690 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

11,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80103011

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-08-31 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu pomidory rozdrobnione bez skórki firmy Metelliana ?

Jak powstał produkt pomidory rozdrobnione bez skórki firmy Metelliana - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

świeże pomidory, sól 0,3%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Wyrób firmy Metelliana o nazwie pomidory rozdrobnione bez skórki został przypisany do kategorii koncentraty i przeciery. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05
Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
bezglutenowy BIO 500 ml
19,98zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-14
Dawtona przecier pomidorowy Dawtona przecier pomidorowy
500 g
11,04zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-08-28
Alce Nero Sos pomidorowy passata Alce Nero Sos pomidorowy passata
3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

Cena: 15,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-31
La Bio Idea Przecier Pomidorowy La Bio Idea Przecier Pomidorowy
Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

Cena: 10,37 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-12-31
Dawtona Przecier pomidorowy Dawtona Przecier pomidorowy
z polskimi ziołami 500 g
11,28zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-06-26
La Bio Idea Sos pomidorowy passata La Bio Idea Sos pomidorowy passata
BIO 500 g
16,78zł/kg

Cena: 8,39 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-11
La Bio Idea Passata z bazylią BIO La Bio Idea Passata z bazylią BIO
680 g
19,87zł/kg

Cena: 13,51 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-12-31

inne produkty marki Metelliana

Poznaj produkty marki Metelliana - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Metelliana .

Metelliana Ciecierzyca w zalewie Metelliana Ciecierzyca w zalewie
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-05-31
Metelliana Mieszanka 4 odmian Metelliana Mieszanka 4 odmian
fasoli w zalewie 400 g
14,55zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-07-31
Metelliana Fasola czerwona Kidney Metelliana Fasola czerwona Kidney
400 g
14,55zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-06-30
Metelliana Fasola biała Canellini Metelliana Fasola biała Canellini
400 g
13,38zł/kg

Cena: 5,35 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-31
Metelliana pomidory bez skórki Metelliana pomidory bez skórki
kostka 400 g
15,35zł/kg

Cena: 6,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-29
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5