Ziaja wazelina biała kosmetyczna

Ziaja

Ma działanie natłuszczające i ochronne. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje naskórek.

Ziaja wazelina biała kosmetycznaZiaja wazelina biała kosmetyczna
pojemność netto

pojemność netto

30 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-01-30

pojemność

cena za litr

158,33 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887006800

5901887006800

Cena: 4,75 zł

4.75 PLN 2029-01-30 NewCondition
Ziaja wazelina biała kosmetyczna Ziaja wazelina biała kosmetyczna
30 ml
155,33zł/l

Cena: 4,66 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30

Zastanawiasz się nad zakupem produktu wazelina biała kosmetyczna marki Ziaja?

Producent marki Ziaja opisuje wazelina biała kosmetyczna tak:

Ma działanie natłuszczające i ochronne. Skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Doskonale regeneruje naskórek.


inne produkty w kategorii twarz

Ziaja wazelina biała kosmetyczna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii twarz. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 82 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ziaja naturalnie pielęgnujemy Ziaja naturalnie pielęgnujemy
skoncentrowane serum do twarzy, szyi i dekoltu 30 ml
440,00zł/l

Cena: 13,20 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-10-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja masło kakaowe, poprawia Ziaja masło kakaowe, poprawia
koloryt skóry, krem cera normalna, sucha 50 ml
145,60zł/l

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5