Ziaja szampon dla dzieci i niemowląt łagodny dla skóry

Ziaja od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Ziaja szampon dla dzieci   i niemowląt łagodny dla skóryZiaja szampon dla dzieci   i niemowląt łagodny dla skóry
pojemność netto

pojemność netto

270 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

41,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887026532

5901887026532

Cena: 11,08 zł

11.08 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja szampon dla dzieci Ziaja szampon dla dzieci
i niemowląt łagodny dla skóry 270 ml
40,22zł/l

Cena: 10,86 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-09-30

Czy warto kupić produkt szampon dla dzieci i niemowląt łagodny dla skóry marki Ziaja?

Jak powstał produkt szampon dla dzieci i niemowląt łagodny dla skóry firmy Ziaja - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid.

Producent marki Ziaja opisuje szampon dla dzieci i niemowląt łagodny dla skóry tak:

od 6 miesiąca życia Delikatny, rumiankowy szampon dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. DZIAŁANIE • Łagodnie myje i doskonale pielęgnuje włosy. • Skutecznie nawilża oraz zapobiega ich wysuszaniu. • Nadaje włosom naturalną puszystość i miękkość. • Wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

inne produkty w kategorii włosy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ziaja szampon dla dzieci i niemowląt łagodny dla skóry do kategorii włosy.

Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

Cena: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30
Wellaflex bardzo mocno Wellaflex bardzo mocno
utrwalający lakier do włosów 250ml Większa 250 ml
50,24zł/l

Cena: 12,56 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Lśniący kolor Wella Wellaflex Lśniący kolor
Mocno utrwalający lakier do włosów 250 ml
51,96zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3
Wella Wellaflex Połysk i trwałość Wella Wellaflex Połysk i trwałość
Maksymalnie utrwalający lakier do włosów 250 ml
51,96zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
3

inne produkty marki Ziaja

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Ziaja, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5