Ziaja peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający

Ziaja 90% składników pochodzenia naturalnego Kosmetyczny peeling z papainą i proteinami koziego mleka. Inspirowany pielęgnacją „K-beauty". Przygotowuje skórę do aktywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Delikatnie perfumowany. DZIAŁANIE • Łagodnie usuwa zrogowaciałe komórki naskórka. • Zmiękcza, nawilża i doskonale wygładza skórę. • Zawiera aktywnie pielęgnujące proteiny mleczne. • Sprawia, że skóra jest przyjemna w dotyku. • Przywraca młodzieńczą świeżość i elastyczność.
Ziaja peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczającyZiaja peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

173,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887042679

5901887042679

Cena: 13,02 zł

13.02 PLN 2029-02-28 NewCondition
Ziaja peeling enzymatyczny na twarz Ziaja peeling enzymatyczny na twarz
i szyję delikatnie złuszczający 75 ml
166,93zł/l

Cena: 12,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający firmy Ziaja?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający marki Ziaja:

Aqua (Water), Propylene Glycol, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Alcohol, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Papain, Goat Milk Extract, Carbomer, Trilaureth-4 Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Limonene, Amyl Cinnamal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.

Producent marki Ziaja opisuje peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający tak:

90% składników pochodzenia naturalnego Kosmetyczny peeling z papainą i proteinami koziego mleka. Inspirowany pielęgnacją „K-beauty". Przygotowuje skórę do aktywnych zabiegów pielęgnacyjnych. Delikatnie perfumowany. DZIAŁANIE • Łagodnie usuwa zrogowaciałe komórki naskórka. • Zmiękcza, nawilża i doskonale wygładza skórę. • Zawiera aktywnie pielęgnujące proteiny mleczne. • Sprawia, że skóra jest przyjemna w dotyku. • Przywraca młodzieńczą świeżość i elastyczność.

inne produkty w kategorii twarz

Wyrób firmy Ziaja o nazwie peeling enzymatyczny na twarz i szyję delikatnie złuszczający został przypisany do kategorii twarz. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja Pullulan masełko myjące Ziaja Pullulan masełko myjące
anti-age do twarzy 75 ml
119,87zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-30
Ziaja krem arganowy Ziaja krem arganowy
na dzień i na noc 75 ml
165,20zł/l

Cena: 12,39 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
200 szt.

Cena: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Cotton Płatki kosmetyczne Bella Cotton Płatki kosmetyczne
50 szt.

Cena: 7,29 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2030-05-30
Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Ziaja tonik witaminy odświeżanie Ziaja tonik witaminy odświeżanie
nawilżanie do cery dojrzałej 200 ml
49,20zł/l

Cena: 9,84 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja Tonik nagietek odświeżanie Ziaja Tonik nagietek odświeżanie
nawilżanie 200 ml
43,10zł/l

Cena: 8,62 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-10-30

inne produkty marki Ziaja

Firma Ziaja prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 115 produktów marki Ziaja.

Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja mleczko nagietkowe do Ziaja mleczko nagietkowe do
demakijażu cera normalna, sucha 200 ml
61,40zł/l

Cena: 12,28 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-12-31
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn Ziaja de-makijaż dwufazowy, płyn
do demakijażu oczu 120 ml
81,50zł/l

Cena: 9,78 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5